Jak pozbyć się z domu zapachy

Nawet najbardziej zabałaganionym domem domu może wyglądać wygodne, jeśli pachnie ładnie wewnątrz. Jeśli twój dom wygląda jeszcze nieprzyjemny zapach, potrzebujesz porady w jaki sposób pozbyć się zapachów domowych. Istnieje wiele źródeł problemu zapachów, więc może wymagać więcej niż jedno rozwiązanie. Produkty wypełnione przy pomocy chemikaliów nieprzyjemne obszary maski, ale są również naturalne sposoby, że faktycznie czyste powietrze, gdzie mieszkasz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się z domu zapachy.

Instrukcje

•Ban palenie z dowolnego miejsca wewnątrz domu lub garażu. Zasada ta powinna odnoszą się do turystów i mieszkańców podobne i bez wyjątków należy z powodu niepogody.

•Obsess o utrzymanie łazienki czyste. To jest doskonałe arena za pomocą dyfuzorów olejek lawendowy lub cytryna. Łazienki są również doskonałe miejsce na wentylator wyciągowy (umieścić jeden w kuchni, zbyt!) aby pomóc wyciągnąć niechcianych zapachów.

•Wszystkie śmieci czyste, co oznacza, nie pozostawiając puszka wypełniona żywności skrawki w gorących na zewnątrz przez długi okres czasu. Aby pomóc utrzymać bakterii w zatoce, spray góry śmieci z roztworu, który jest zwykle używany w pieluchy wiaderka lub nosze pudła. Działa poprzez wiązanie cząsteczek zapachu i naturalnie biodegradacji bakterie powodujące nieprzyjemny zapach. I myć się tych puszek co tydzień z uniwersalny środek czyszczący.

Staraj mama stary trick i miejsce otwarte pole sody w lodówce i jeden w zamrażarce do pochłaniania zapachów żywności. W celowniku można moczyć wacik w wanilii i umieścić ją na tabliczce, lodówka, aż wyschnie.

•Stay od że handlowych sosna chemiczny czystsze, jak go odpalic stare alergie. Istnieją pewne pachnące oleje, które nie tylko maska zapachów, są faktycznie czyste powietrze. Spróbuj wanilii, lawendy, cytryny, limonki, pomarańczowy, grejpfruta, ząbek lub cynamonu w różnych formach, takich jak potpourri, simmering garnki i nawiewniki powietrza i saszetki do pralni, szafy, szuflady i między sofa poduszki.

• Można ją przejrzeć high tech i pozbyć się powietrza w domu nawet najdrobniejszych cząstek powodują bakterie z filtrów HEPA, oczyszczacze powietrza ozonem lub filtrów elektrostatycznych. Tych rozwiązań mają szeroki zakres i różnym stopniu możliwości działania, które powinny pasować do potrzeb gospodarstwa domowego cena.

Porady & ostrzeżenia

  • Piękny, romantyczny sposób radzić sobie z wspólnego gospodarstwa domowego zapachów jest zakupić Lampe Berger. Urządzenia te zostały wymyślone przez francuskiego chemika i one pozbyć się powietrza 68 procent bakterii przed rozdzielaniem zapach.