Jak naprawić zardzewiałe Rocker panelu

Jak naprawić zardzewiałe Rocker panelu

Płyt rocker podjąć wiele nadużyć od drogi. Skały i inne ostre przedmioty chip i nick farby od paneli. Błoto i woda się dostanie na płyt rocker i rozdrobnione obszarów farbą nie pozostały. Stwarza to wylęgarnia rdzy. Rdzy pod malowanie paneli rocker można przejść niezauważona aż do paneli rocker są całkowicie zgniłe. Dowiedz się, jak naprawa zardzewiałych rocker panelu, zanim będzie za późno.

Instrukcje

• Piasek skorodowanych papierem ściernym gradacji 180. Piasek do rdzy jest usunięty. Jeśli rdzy obejmuje duży obszar, piasek, aż stało się możliwie jak najbardziej, nawet jeśli niektóre rdzewieje nadal pozostaje. Umieść taśmę na okolicznych terenów, które nie muszą być malowane.

• Spray dwa grube płaszcze rdzy naprawić nad zardzewiałych powierzchni. Przytrzymaj może sześć cali od powierzchni i zastosować gruby, nawet płaszcze. Czekać na pełną godzinę przed obsługi obszaru. To również obligacje pozostałych rdzy razem tak, że nie łuszczy się pod farby, dzięki czemu więcej rdzy do blachy pod farby i zapobiega rozprzestrzenianiu się rdzy.

• Piasek obszaru z 200 ściernym gradacji się gładka go jeszcze raz. Rdza utrwalić stał się czarny i łatwo mogą być szlifowane. Spray grubą warstwą podkładu na powierzchni i pozostawić do wyschnięcia na 30 minut.

• Malowanie powierzchni z dwóch cienkich warstw farby, dzięki czemu 15 minut między każdym płaszcz na wyschnięcie farby. Zastosowanie dwóch cienkich warstw farby bezbarwny, odczekaniu 15 minut między każdym płaszcz. Usunąć okolicznych taśmę i papieru. Czekać cały dzień przed rozpoczęciem jazdy pojazdu, więc skały nie chip świeżej farby.

Porady & ostrzeżenia

  • Nie piasku lub rozpylania farb w obszar zamknięty. Zawsze farby i piasku w otwarte, dobrze wentylowanym miejscu.