Domowe Toddler Bed plany

Jeśli Twoje dziecko jest wspinaczka z szopki, być może nadszedł czas na łóżko"duże dzieci". Budowanie własnego łóżka maluch może być bezpieczne i opłacalne metody zastępując stare łóżeczko, jeśli masz jasne i łatwe do naśladowania łóżko planów. Indywidualną budowę łóżku dziecka jest również świetny sposób, aby stworzyć coś unikalnego, zapewniając im bezpieczeństwo.

Pierwsze kroki

Istnieje wiele planów łóżku malucha do kupienia w sklepie sprzętu. Możesz śledzić plan obramowane lub mieć jeden niestandardowe zaprojektowane aby dodać dodatkowe zabezpieczenia lub unikalnych wzorów. Każdy plan standardowe łóżko będzie wymagać niektóre podstawowe narzędzia i materiały. Trzeba będzie, szpachli, piasek papieru, poliuretan, plamy i lakier. Twoje podstawowe surowce są: cztery 8-foot 2x4s, dwa 8-foot 2x8s, pojedynczy arkusz 4 x 4 sklejki, 2 ½-calowe pokładu lub płyty gipsowo-kartonowe śruby, 20 3/8-calowe drewna korki i jeden Funt nr 10 wykończenie paznokcie. Może chcesz zrobić to interaktywny projekt z malucha, więc ich pomoc, którą można wybrać kolor farby lub dekoracje.

Budynek

Pocięte kawałki drewna po raz pierwszy. Rozpoczęcie przez cięcia 2x8s na 55½-calowy i 28-calowe kawałki, a następnie piasek. To daje dwa kawałki drewna na boki ramy i dwa krótsze kawałki połączyć u stóp i głowy ramki. Dalej wyciąć swoje 2x4s na cztery kawałki 28-calowy na materace. Aby zabezpieczyć listwami, wywiercić otwór na korki drewniane 3/8-calowe, przykręcić śrubą pokładu i przykryć pluginu drewna. Umieść sklejki listwy po zakończeniu łóżko. Ukończenia planszy głowy i stóp przez cięcia dwóch 27¾-calowy kawałków drewna i dwóch sztuk 20½-calowy z 2x4s. Trzeba będzie piasek wszystkich kawałków drewna i dołączyć je do każdego końca rogu łóżka. Krótsze kawałki pójdzie u stóp łóżka i wyższy kawałki na czele łóżku. Możesz kawałków drewna do wypełnienia pokładzie głowy więc wyciąć dwa elementy, które mierzą około 31 7/8 cala do rozciąga się między słupy końcowe i połączyć się przy użyciu śrub i korki z drewna. Skoro masz objęte szczeble ze sklejki i zabezpieczone ze śrubami, jesteś gotowy do lakierów i zakończyć. Jeśli wolisz, zabarwić drewno i nałożyć warstwę poliuretanu na naturalne, błyszczące wykończenie. Czy ty i twój maluch może wybrać kolor farby i pomalować łóżku przed zastosowaniem herbu wykończenie.