Jak łamać prefabrykowane ogrodzenia

Jak łamać prefabrykowane ogrodzenia

Ogrodzenia drewniane są często tworzone z prefabrykowanych części montowane na posty. Sekcje ogrodzeniowe prefabrykowane mogą być zakupione od dostawcy lub zbudowany na miejscu. Regały to proces, przez który prefabrykowanych panel jest załatwiony, co oznacza, że każdego rogu jest idealny kąt 90 stopni. Na dużych struktur, takich jak panel ogrodzenia szczególną ostrożność jest niezbędna do utrzymania struktury kwadratowych a nie równoległobok.

Instrukcje

•Hammer paznokci w lewym górnym rogu panelu płot, najlepiej w pionowy element konstrukcyjny ogrodzenia. Paznokci powinno być 1 cal od góry i lewej krawędzi ogrodzenia. Pozostawić około 1 cal paznokci narażone.

•Measure 3 metrów od paznokci wzdłuż pionowy element konstrukcyjny, a marka miejscu z punktu ołówek. Punkt ten należy również 1 cal od lewej krawędzi panelu ogrodzenia.

Miejsce drugie paznokci w miejscu, które po prostu zaznaczasz, ponownie pozostawiając około cal narażone. Będzie to gwóźdź nr 1.

•Measure 4 metrów wzdłuż poziomej element konstrukcyjny w górnej części panelu płot, a jeden cal od górnej krawędzi panelu ogrodzenia. Mark spot i miejsce kolejny gwóźdź, który będzie paznokci nr 2.

•Tie jeden koniec kawałek sznurka do paznokci nr 2. Aby znak ciąg dokładnie 5 metrów od ten paznokieć.

• Wyciągnąć ciąg od paznokci nr 2 do paznokci nr 3. Dopasować ogrodzenie aż 5-foot znaku w ciągu dokładnie jest wyłożona z paznokci nr 3. Panel ogrodzenie jest teraz łamali, i wszystkie narożniki powinny być 90-stopni.

•Bezpieczny sekcji ogrodzenia w miejscu z stringer — jednego kawałka drewna działa między dwa wierzchołki po przekątnej. Zabezpieczyć podłużnicy śrubami i pozostawić w miejscu, aż panel ogrodzenia jest zainstalowany i zabezpieczone do ogrodzeniowych.

Usunąć podłużnicy i paznokcie, po zakończeniu instalacji.

Porady & ostrzeżenia

  • 3:4:5 relacji jest zbiór liczb Pitagorasa i definiowania trójkąt. Można również użyć wszelkich wielu, jak 6:8:10 i większe wielokrotności daje bardziej dokładne wyniki.
  • Dla dużych ogrodzenia panele drugiej przekątnej stringer mogą być potrzebne do utrzymania panelu łamali aż Instalacja jest zakończona.
  • To jest kuszące, aby użyć dużej oprawy kwadrat łamać ogrodzenia panele, ale wyniki są zazwyczaj niezadowalająca.