Jak Cut jaskółczy ogon stawów

Jak Cut jaskółczy ogon stawów

Istnieje wiele różnych wzorów na pole budynku i wszystkie one mają plusy i minusy. Podczas tworzenia pola, takie jak szafka szuflada, potrzeba coś że jest zamierzać być trwała jest paląca kwestia. Stawu jaskółczy ogon jest najbardziej powszechne i mogą być wykonane całkowicie widoczne lub nie widział w ogóle. Poprzez połączenie wczepowe łatwo jest postrzegane jako szpilki i ogony są cięte na końcach dwa kawałki, które są połączone. Pół ślepy, przesuwne i pełne niewidomych ściśle wiąże są dokładnie, co oznacza ich nazwy. Najprostszy z nich jest ślepy jaskółczy ogon, ponieważ nie wymagają dużo czasu przezbrajania. Drewno wykorzystywane do tych celów jest zazwyczaj stałe i najmniej calowe grubości.

Instrukcje

Przesuwne jaskółczy ogon

Ustaw bit router wpisują w router jak określono przez producenta. Przybliżona wysokość nieco przez jaskółczy ogon pożądane. Ten bit kawałki wpisują ¼ cala. Wyciąć pożądanej długości drewno ma być używany.

• Ustaw płot tabeli routera do cięcia wpisują na koniec (nie krawędzi) kawałków, które piny będzie wsunąć. Można to zrobić więc kawałki gładkie rogu zamiast przesunięcie jak widać na ilustracji. To cięcie jest poziome na ilustracji.

•Once jest ustawiony, wyciąć końce wszystkich części, które będzie otrzymywać na szpilki, które będą cięcia dalej.

• Ustaw płot router tabela do cięcia styków. Zajmie to dwa przebiegi jak pin jest obcinane ogon dokonane wcześniej. Aby sprawdzić dokładność, należy użyć drewna złom. Pionowe piece na ilustracji jest pin.

•Once dokładność uzyskuje, wyciąć wszystkie pozostałe części, aby pasowały do ogony. Zmontować stawów z kleju i dotykając szpilki do ogony z młotem i powstałych.

Porady & ostrzeżenia

  • Zawsze nosić okulary ochronne.
  • Wyciąć szpilki trochę nieśmiały jest ciasno, uważając, aby nie odciąć zbyt wiele materiału.
  • Należy zachować ostrożność podczas obsługi tabeli routera.