Corvette Pacesetter Shorty nagłówki Przewodnik instalacji

Chevrolet Corvette jest zabawa i wysoki profil sportowy samochód, który został wyprodukowany przez szereg lat. Wielu miłośników chcą zwiększyć wydajność Corvette instalując rynku wtórnym spalin części. Jednej strony określonych części zamiennych, które wielu miłośników zainstalować to zestaw nagłówków. Pacesetter jest jednym z wiodących producentów shorty nagłówki dziś. Instalacja zestawu Pacesetter shorty nagłówki jest dość łatwe i większość każdy może to zrobić.

Przygotowanie samochodu

Przygotować Corvette dla nagłówka instalacji. Podciągnąć samochodu na zestaw koło rampy i umieścić go w parku. Zestaw hamulca i odłączyć kable bateryjne z baterii, aby zapobiec przypadkowemu silnika obroty. Miejsce drewniane klocki za tylnymi kołami Corvette klin koła i utrzymać samochód z toczenia do tyłu.

Usuń stary nagłówki

Usuń stary nagłówki od Corvette. Czołgać pod samochód i Znajdź pień kolektora lub nagłówki prowadzące do każdego boku silnika. Użyć nasadowych aby usunąć każdy z śruby mocujące wokół krawędzi kolektora. Odłączyć każdego z rury spustowe spalinowe z katalizatorów z każdej strony i ślizgać się kolektory z komory silnika.

Zainstalować nowe nagłówki

Zainstalować shorty nagłówki. Usunąć stare Uszczelka kolektora z głowice cylindrów i zainstalować nową uszczelkę na swoim miejscu. Przesuń nowy shorty nagłówki w miejsce po każdej stronie silnika i zainstaluj śruby mocujące. Slajdów katalizatorów się na rury spustowe zejdą z każdego zestawu nagłówków, a następnie zainstalować połączenie sprzętu na każdy downpipe.