Narzędzia do otwierania zablokowane drzwi samochodu

Narzędzia do otwierania zablokowane drzwi samochodu

Automatyczne zamki na drzwi samochodu lub wewnątrz domu może prowadzić do wielu niefortunnych wypadków blokowania. Przypadkowo zamknąć drzwi samochodu klucze wewnątrz, lub blisko automatycznego blokowania drzwi i zostają uwięzieni po drugiej stronie, nie można wrócić. Ślusarska narzędzia pozwalają otworzyć zamek siebie, eliminując potrzebę ślusarz.

Slim Jims

Wiele Ślusarstwo używać zestawów Slim Jim otworzyć drzwi zablokowane samochodu, i ogółu społeczeństwa można kupić je do użytku domowego. Slim Jim jest długi, płaski kawałek metalu z małym haczykiem na koniec. Aby użyć Slim Jim po prostu naciśnij urządzenie za pomocą górnej części okna na drzwi samochodu i przesuń urządzenie do blokady. Użyj haka do ciągnięcia blokady w górę, odblokowanie drzwi. Istnieje kilka odmian na Slim Jim jak już urządzenia, podwójnie zakończony urządzeń i Euro-taśma, która działa na europejskich samochodów BMW i Mercedes.

Klucze uderzeniowe

Kluczy są również nazywane "999s," Maksymalna głębokość na klucz. Użytkownik wstawia klucza do dziurki od klucza i stosuje się ciśnienie młotkiem do klucza podnosi szpilki wewnątrz blokada, odblokowanie drzwi. Zgodnie z lockpickshop.com się guz klucze praca na pin bębnowej typ blokad i dołek. Dołek w stylu zamków można kupić pistolet dołek. Dołek pistolety wyposażone są w kilku rozmiarach bump Keys i zrobić ślusarska proces łatwiejsze. Dla nawiercanym można też kupić specjalne młotek wykonany specjalnie dla kluczy.

BigEasy i pętli BigEasy

BigEasy ślusarska narzędzie działa podobnie do Slim Jim. BigEasy jest cienki kawałek plastiku, które można przesunąć z górnej części okna, aby dotrzeć do blokady w samochodzie i wyciągnąć blokady w górę. Pętla BigEasy dołącza do BigEasy ślusarska narzędzie. To małe plastikowe pętli, która pozwala złapać na klamce samochodu i otworzyć drzwi od wewnątrz, pozwala na odblokowanie drzwi samochodu z przycisku blokady.