Jak naprawić zardzewiałe Patio Meble

Jak naprawić zardzewiałe Patio Meble

Patio Meble jest narażony na zewnątrz warunków u pewien dzienny podstawa. Narażone na zbyt dużo wilgoci, czerwonawo brązowy korozji o nazwie rdzy rozwija się na meble. W lewo nie słabnie, rdzy będzie nadal jeść w meble, czasami powodując otwory w metalu. Naprawa zardzewiałych patio meble rocznie lub kiedy zauważysz, że dalsze zapobiegające korozji.

Instrukcje

•Scour zardzewiałe obszary za pomocą szczotki drucianej. Nadal, szorowanie obszary aż wszystkie farby rdzy i luźne chipy od.

•Sand meble ogrodowe z grubej ziarna papierem ściernym, a następnie piasek meble papierem ściernym 120 do 180 żwiru. Piasek wszystkie pasujące meble, jeśli element jest częścią zestawu.

•Wipe piasek i pozostałości farby off meble za pomocą czystą szmatką nasączoną w ciepłej wodzie. Powtórzyć w razie potrzeby. Całkowitego wyschnięcia meble.

•Nałóż na bazie oleju rdzy hamowanie podkład do patio meble. Za pomocą pędzla na podkład zapewnia pełne pokrycie. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

•Paint meble. Sprawdź, czy farba etykiet w celu zapewnienia, że zatwierdzone do użytku na zewnątrz i zgodny z podkładu na bazie oleju. Stosować kolejne warstwy jako niezbędne, dzięki czemu każdy do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem innego.