Jak korzystać z Blackberry Messenger między Verizon idealna T-Mobile

Jak korzystać z Blackberry Messenger między Verizon idealna T-Mobile

BlackBerry Messenger umożliwia czatowanie z przyjaciółmi, którzy własnych Jeżyna. Nie ma znaczenia, jeśli masz konto Verizon i ta osoba ma konto T-Mobile. Możesz rozmawiać z nikim na nikogo sieci tak długo, jak ta osoba ma BlackBerry. Jest to pożądane alternatywa do SMS-ów lub za pomocą usługi instant messenger z transmisji danych. Za pomocą BlackBerry Messenger można wysyłać zdjęcia, filmy, muzyka i głos. Do komunikowania się ze swoim przyjacielem na BlackBerry Messenger, musisz upewnić się uzyskać numer PIN tej osoby.

Instrukcje

• Znajdź swój kod PIN. Naciśnij "Opcje" ikonę na ekranie. Przewiń w dół i wybierz "Status." Wygląd dla serii numerów obok pola kod PIN.

• Zapisz te numery. Poproś znajomych, dla jego lub jej numer PIN. Dawać twój przyjaciel numer PIN.

• Kliknij ikonę BlackBerry Messenger. Przewiń w dół do dodania kontaktu i wpisz numer PIN osoby. Twój przyjaciel otrzyma wiadomość przyjmie twoją prośbę przyjaciela.

• Czekać na znajomego dodać można. Kliknij na numer PIN znajomego. Wpisz wiadomość i kliknij przycisk "Wyślij." Oba można rozpocząć komunikują się ze sobą za pośrednictwem BlackBerry Messenger.