Okap dachu budynku

Konstrukcja i materiały

Okap dachu budynku jest procesem, który polega na rozszerzeniu dachu przy użyciu podobnych wielkości kratownicy desek, sklejki dachowe i półpasiec, w razie potrzeby. Okap dachu mogą być budowane na dowolnej długości, ale ogólnie właścicielem domu do wynajęcia będzie zbudować jeden 2 lub 3 metrów długi. Należy wziąć pod uwagę to, co chcesz zwis osiągnąć zanim zdecydujesz się na długości. Gdy już zdecydujesz, dowiedzieć się, ile metrów planszy trzeba będzie materiał. Wystarczy policzyć kratownicy deski i pomnożyć je przez długość zwisu plus 1 stopy. To daje Ci dokładną liczbę zarządu stóp zbudować rozszerzenie.

Pomiar i cięcia

Okap dachu zostanie zainstalowany istniejących Więźba dachowa. Deski dla rozszerzenie zwis pokrywają się oryginalny belek przez o stopy, więc podczas mierzenia rozszerzenie, należy uwzględnić tego nakładania w wymiarach dla ostatecznego cięcia. Zrobić twój pierwszy wyciąć i następnie suche dopasowanie deska do pierwszego więźby dachowe. Czasami ten polega na usunięciu koniec formowania dachu. Jeśli tak, to z barem Wrona i paznokci pry.

Budowa

Zbudować okapu dachu, pierwsze cięcie wszystkie swoje płyty kratownicy. Następnie zainstalować pierwszy Zarząd kratownicy rozszerzenie do wewnątrz pierwszej więźby dachowe. Płasko przeciwko Radzie kratownicy i paznokci to w miejsce z 2-cal paznokcie. Kontynuuj ten proces aż zwis kratownicy deski są zainstalowane. Materiały dachowe są następne. Większość dachu zwisy są pokryta płytami ze sklejki, warstwę Typar dachowe papieru i następnie gontem, podobne do oryginalnych dachu.

Inne zagadnienia

Jakieś zwisy są wbudowane w inny kąt lub skoku niż dachu domu. W tym przypadku zabezpieczyć deski kratownic do wiązarów dachowych pod tym kątem. Wychodził na zewnątrz budynku jest łatwiejsze, gdy sam dach ma niewielkie 1/2-stopy lub stóp 1 zwis. To daje Ci dostęp do deski kratownicy, inne dachy, które zatrzymują się na koniec ściany domu, czasami mieć odlewnictwo i poziome deski ramki. W tym przypadku budować z ta płyta rama przez montaż belek ramy z szelek metalu i paznokcie.