Zaprojektować ogród żwir

Zaprojektować ogród żwir

Wiele domów chce pokazać swoją kreatywność produkując ogród, który jest atrakcyjny, relaksujące i funkcjonalne. Jednym z najczęściej używanych materiałów w ogrodzie projektów jest żwir. Żwir może zastąpić trawnik w obszarach, gdzie kosiarka nie może dotrzeć. Może być dobrym wyborem dla sadzenia łóżko, zamiast dodawania kory do rozdrabniania. Istnieją różne sposoby można użyć żwiru w ogrodzie.

Instrukcje

•VLounge pozwala wykonywać zdjęcia różnych obszarów Twojego domu tył, przód i bok metrów. Można wykorzystywać fotografie podczas planowania i projektowania ogrodu żwiru. Zrobić kilka kopii i powiększyć odbitki, jeśli chcesz. Dostać notatnik projektu i umieścić zdjęcia w folderze lub z tworzywa sztucznego gniazda lub taśmy je na papierze. Byłoby dobrze, aby zrobić to na początku projektu, tak, że można mieć "przed" zdjęcia, które można porównać z "po" zdjęcia po zakończeniu projektu.

•SprawdŸ szkic planu. Dostać sketchpad lub papier z lub bez siatki, tak, że można zaprojektować swój ogród. Wstępnego szkicu nie muszą być idealne. Styl wolny dłoń można użyć podczas tworzenia linii lub skorzystać z pomocy linijki aby linie proste.

•SprawdŸ szkic konspektu lub kształt Twojej żwir ogród po raz pierwszy. Na przykład może chcesz używać kwadratowy lub prostokątny zarys podejście liniowy lub mogą zdecydować się na kształt okrągły lub podłużne. Można również uzyskać twórcze tworząc w kształcie nerki lub ogród w kształcie ameby. Inne opcje byłoby kształty takie jak słonecznik lub serca.

•Draw szkic z różnych części ogrodu. Na przykład może chcesz utworzyć złoże dla każdego gatunku kwiatów. Jeden dla róż, sukulenty, jeden dla kaktusów lub jeden odcień kochający rośliny. Można również tworzyć pomieszczenia dla drzew i warzywa.

•SprawdŸ szkic chodników i ścieżek. Jeśli planują Państwo ogród z ścieżki i chodniki i chcesz użyć żwiru jako materiały, szkic obok tych obszarów.

•SprawdŸ konstrukcję każdego obszaru. Można utworzyć ogród skalny z wykorzystaniem żwir jako wypełniacze. Szkic ogromne skały i głazy i strategicznie umieścić je w każdym obszarze.

•Design ogród Zen. Ogród Zen włączenie żwiru w projekcie oprócz piasku. Żwir może naśladować przepływu lub przepływu wody w ogród japoński Zen. Dodać miniaturowe japoński ogród mostu, który łączy jeden koniec do innych, aby zapewnić iluzję mostu nad wodą.

•SprawdŸ wykaz materiałów roślinnych do wykorzystania w każdej sekcji ogród żwir. Wybierz te, które najlepiej pasowałoby do każdego obszaru. Na przykład słońce kochający rośliny należy udać się do obszarów, które się większość ekspozycji słońca. Użyj cienia kochający rośliny w obszarach, które nie dostać wystarczająco dużo światła słonecznego. Dla rock garden Użyj niskie koszty utrzymania i suszy kochający rośliny. Na ogród Zen wybierz trawy ozdobne do przechwytywania ruchów wiatr.

•Dodaj wody funkcji. Jedną z możliwości jest dodanie funkcji woda wodospad lub fontanna w ogród żwir. To zmiękcza wygląd ogrodu. Ponadto, szum wody, ponieważ uderza żwir może pomóc filtr odgłosy z zewnątrz, zwłaszcza w domach znajdujące się w pobliżu autostrad, lotnisk, ruchliwych ulic.

•Wybierz inny kolor żwir użyć. Ci mogą zdecydować się na stosowanie tylko jednego koloru cały twój ogród żwir. Dla więcej wizualną atrakcyjność możesz mieć żwiru różne kolory w różnych częściach ogrodu. Kolory są różne, w tym biały, krem, tan, ciemny brąz, zielony, czerwony, terakoty i czarny.

•Wybierz różne kształty i rozmiary żwiru. Tam są skośne lub zaokrąglone w kształcie żwiru, które można wybrać. Można również wybrać żwir w różnych rozmiarach od małe granulki do większych kamieni. Do Twojego ogrodu Zen wybrać mniejsze granulki zaokrąglone, tak, że ogólny wygląd daje gładsze, mieszkanie i nawet wyglądają podobnie jak woda. Ogród skalny użyć większych skał kątowe.

•Kolor projekt odpowiednio. Kolor różnych roślin i żwir sekcje z wyboru odpowiednich nasadzeń i żwiru do używania. Zobacz, jak ogólny projekt i schemat kolorów współpracują ze sobą.

•Finalize swój projekt. Można również utworzyć dwa lub trzy projekty, więc masz projekt opcje do wyboru, gdy nadszedł czas do podjęcia ostatecznej decyzji.

•SprawdŸ konspekt na podwórze na projekt wybrał. Można użyć białych lub kolorowych spray można narysować kontury na swoim podwórku. Wykonać zarys na rysunku i następnie oznaczyć każdy obszar oparty na żwir końcowy projekt ogrodu.

Porady & ostrzeżenia

  • Wybierz drzewa, które nie zrzuca liści często lub tych, które nie zrzucać liście w ogóle. To dużo pracy, aby usunąć opadłych liści z żwiru, który chcesz zachować schludny cały czas zachować czyste spojrzenie. Uniknąć sosen, ponieważ ich wrzecion odpada i uniknąć drzew klonu lub dąb — gdy przychodzi jesień, drzewa te zrzuca liści. Palmy są przykłady drzew, które nie tracę przez cały rok.
  • Unikaj umieszczania żwiru przez otwory drenażowe. To może zablokować otworów drenażowych, które mogą być przyczyną powodzi.