ABC Przedszkole pomysły

ABC Przedszkole pomysły

Nowy rodzice często znajdują się oczyszczaniu pokoju, aby przekształcić go w przedszkolu. Po zakupie niezbędne meble, to jest czas do dekoracji. Istnieje wiele różnych tematów używane do dekoracji przedszkola i jeden popularny jest motyw alfabet. Włączenie tematu ABC do przedszkola dziecka akcesoria, wystrój ściany i pościel.

Pościel

Przedszkole nie jest kompletna bez szopka. Po szopka jest zakupione i zamontowane, musisz kupić Materac i szopka łóżku zanim Twoje dziecko może spać w nim. Sklepy oferują szeroki wybór szopka zestawy, w tym zestawy specjalnie dla chłopców czy dziewcząt i tych z określonego tematu pościel. Twoje ulubione dziecko sklepu i zapytać o ABC pościel, które powinny być łatwe do znalezienia, jak jest to popularny temat. Większość Komplety pościelowe szopka obejmuje sheet szopka, Pocieszyciel i szopka zderzak. Niektóre zestawy także zawierać dodatkowe pasujących elementów takich jak utrudniać, mobilnych lub rzucać koc.

Dekoracje ścienne

Jeśli wybierzesz do malowania pokoju, wybierz kolor, który pasuje do elementów, które mają już zakupione, takie jak meble i pościel. Należy wziąć pod uwagę obraz imię Twojego dziecka na ścianie lub przy użyciu szablonów do malowania ABC w pomieszczeniu. Istnieje wiele wyborów tapeta do pokoju dziecięcego, tym tapety o tematyce alfabet. Może zdecydujesz się użyć ABC tapeta na całą ścianę lub użyć tylko ABC granicy na malowane ściany. Ponownie wybierz tapeta z kolory, które pasują do innych przedmiotów, które zamierzasz korzystać w przedszkolu.

Akcesoria

Ostatnim krokiem w dekoracji przedszkola jest wyłonienie akcesoria. Jeden pomysł na Przedszkole ABC jest drewniany litery powyżej łóżeczko. Zakup drewniane listów do pisowni naszych ci imię dziecka w rozmiar i styl, który wolisz. Można malować litery, przykrywamy papierem notatnik lub pozostawić je zwykły. Powiesić litery powyżej szopka włączenie motywu alfabet pomagając dziecko Naucz się pisowni jego imię. Innym pomysłem jest zakup kilku liter wstępnego pierwszego dziecka w różnych rozmiarach. Malowania i dekoracji litery, jednak pragnienie, a następnie wyświetlać je na półce lub na kredens. Wiele osób również wybrać postawić oprawione sztuki w przedszkolu. To jest łatwe do znalezienia plakaty alfabetu lub Kapryśny ilustracje imię Twojego dziecka zarówno w sklepach i online.