Jak zamienić ciąg na trymer Ryobi gazu 790R

Ryobi 790R dwa cykl trymer jest połączenie wycinarka i podkaszarka do trawy. Zastępując ciąg na Ryobi 790R różni się od większości ciąg podkaszarki. A nie tylko o jeden koniec łańcucha, 790R wykorzystuje jeden ciąg z dwóch końców. Zastępując ciąg, zachować dwie oddzielone od siebie nawzajem, aby uniknąć rozdarcia w ciąg podczas ucinania trawnika. Ryobi zaleca stosowanie.095 trymer linii jako linia Zamiennik dla 790R trymer. Trymer linii wymiany jest dostępne w większości sklepów sprzętu i ośrodków majsterkowanie.

Instrukcje

•Odłącz przewód świecy od świecy zapłonowej z palcami. Przytrzymaj zewnętrzna szpuli w jednej ręce i obrócić pokrętło guz zegara z drugiej strony. Usunąć gałka guz i ciągnąć wewnętrzne ciąg buforu z zewnętrzna szpuli. Tam jest wiosna na wewnętrznego buforu. Zdjąć sprężyny i Odłóż ją na bok.

•Wyjąć wszelkie resztki ciąg znaków z ciąg wewnętrznego buforu. Wyciąć kawałek 40 stóp pień linii trymer.095 od pień szpuli z parą nożyczkami lub noża. Przytrzymaj ciąg buforu z dołu szpuli skierowaną do siebie. W górnej części szpuli ma karty, które hak do zewnętrznej obudowy.

•Włożyć dwa końce linii trymer do dwóch małych otworów w pobliżu środka szpuli. Wyciągnij kończy poprzez szpuli tak, że wynikowa pętli na szpuli jest tak małe jak to możliwe. Poszukaj strzałki u dołu szpuli, która wskazuje jakim kierunku wiatru linii.

•Umieścić twój wskaźnik palec między dwa kawałki linii i szczelnie owinąć linii wokół szpuli w kierunku wskazywanym przez strzałkę. Twój wskaźnik palec będzie na bieżąco dwa kawałki linii z nakładających się wzajemnie, jak wiatr. Likwidacji linii, dopóki jest tylko 6 cali z lewej linii na każdym końcu w dalszym ciągu.

•Hook pozostałe 6 cali linii w ciągu gospodarstwa slotów na ciąg buforu karty górne. Karty mają małe nacięcia, które odbędzie się na końcach ciąg. Umieść kończy się naprzeciwko siebie w karby.

•Umieść na wiosnę na wewnętrznego buforu i linii kart na szpuli wewnętrzne ciąg z kartami w zewnętrzna szpuli. Włóż wewnętrznego buforu zewnętrzna szpuli i paszy na końcach linii trymer przez oczka linia zewnętrzna szpuli.

• Naciśnij wewnętrznego buforu wewnątrz zewnętrzna szpuli. Wątku gałka guz w dolnej części wewnętrznego buforu zabezpieczyć szpuli. Chwycić każdego końca linii i ściągać Aby odłączyć linię z karty gospodarstwa. Push przewodu świecy zapłonowej na górnej części świecy zapłonowej.