Instrukcje dla Apple Idog

Apple iDog jest piesek zabawka, dołączanych do iPoda, podobnie jak słuchawki. Nie tylko czy grać muzykę przez głośniki małe, ale to też zapala się i porusza się. Łapy iDog kranu do melodii, szef bops Beat, uszy przenieść i rowek i macha ogonem.

First Things First

Będzie potrzebne są dwie baterie AA do swojej iDog--jest to taniec, miękkie głośnik, Amp 'd lub innej wersji. Znaleźć śrubokręt Phillips i poluzować śrubę jednego na tył prawa noga iDog, dopóki nie są w stanie ciągnąć otworzyć komorę. Włóż baterie i Załóż pokrywę baterii. Pop to miejsce i śrubę aż mocno i bezpieczne.

Rozpoczęcie zabawy

Stoisko twój iDog postawić na nogi i naciskać nosem. Będziesz słyszeć hałas, zobaczyć światło i oglądać jego uszy przenieść. "Tryb szczeniak" jest teraz aktywne. Nową zabawką czeka na osobowość, która będzie określić oparte na typ muzyki możesz karmić go. Może to być hiper lub łagodny lub gdziekolwiek w pomiędzy. Jego osobowość pokazuje po naciśnięciu przycisku nosa szybko. Gdy machaj ręką nad jego głową, diody LED będzie świecić i Mrugać oczami w strukturze.Wszelki mp3 gracz albo odtwarzacz CD można podłączyć do iDog do odtwarzania muzyki. Po zostało udzielone dobrego posiłku muzyki, twój nowy pieścić odpowie w swój własny sposób. To będzie taniec do piosenki i po naciśnięciu jej nosa szybko dwa razy, to rozpocznie się pokazać swoją osobowość, jak każdy pies to po własnych przez jakiś czas.

Dorastanie

Po swoim iDog osobowości jest ugruntowane, zasady zmienić nieco. Po środku światła LED miga (kolor fioletowy/różowy), oznacza to, że twój iDog wymaga uwagi. Im więcej głodu, to uwagi i muzyka, tym szybciej będzie migać jej światła. Wszystko, co musisz zrobić, aby nadać mu uwagę jest to zwierzę lub przesunąć jego nos. Również należy karmić iDog pięć minut muzyki na godzinę. Jeśli nie można nadążyć z regularnego karmienia, twój pieścić wola puszczać ty znać przez migające niebieskie światło LED na jego nos. W tym momencie wszystko, co musisz zrobić to miejsce twój pieścić obok każdego z głośników muzyki - nie trzeba już mieć do podłączenia źródła muzyki bezpośrednio do niego. Jeśli można wykonać te proste czynności, będzie szybko dowiedzieć się twój iDog osobowości i zachować szczęśliwy.