Najtańszy sposób na uszczelnienie betonu podłogi

Najtańszy sposób na uszczelnienie betonu podłogi

Nieuszczelnione posadzek betonowych pochłaniają wilgoć, co prowadzi do problemów i pleśni. Nieuszczelnione posadzek betonowych również są zakurzone, co może być problemem dla ludzi z alergią. Zamkniętych podłogi poprawia wygląd szare betonową podłogę. Opcje do uszczelniania tanio posadzek betonowych obejmują uszczelniacze silikonowe jasne, jak również lateksu i uszczelniacze akrylowe podłogi.

Korzyści

Czy to betonową podłogę w domu lub firmie, podłogi dostawcy produktu NOR-MAR przedsiębiorstw twierdzi, że korzyści do uszczelniania Beton to czystsze i zdrowsze środowisko; zmniejszone, oświetlenie potrzeb; Ulepszony wygląd; i długotrwałe betonu.

Zrób to sam

Jest jednym z najtańszych sposobów, aby uszczelnienie betonu podłogi to zrobić samemu. Dummies.com proponuje Dokonywanie domowe uszczelniaczem, składającej się z równych części gotowany olej lniany i terpentyny. Jeśli wolisz nie zrobić to samemu, sprzęt sklepy sprzedają różne uszczelniacze.

Nie trzeba kupować narzędzia potrzebne do uszczelnienia betonu sobie będzie oczywiście zaoszczędzić pieniądze. Jednakże, Bill Volk DIY życia mówi, spodziewać się wydać do 200 $ jeśli nie masz niezbędne narzędzia łatwo dostępne. Niezbędne narzędzia obejmują miotły niemetalowych, odkurzacz, 5 galonów wiadro, wąż i dysza, mopa, skrobak, taśmy malarskie, Nasadka do podłóg, farby taca i nap ½-calowe łożyska.

Volk mówi przygotowania betonu przed uszczelnienie nie tylko pomaga w aplikacji, ale czystej, gładkiej powierzchni jest także środek oszczędności — nie musisz kupić więcej niż to konieczne. Volk kupił pięć galonów uszczelniaczem na 25 dolarów za galon. Aplikacja dla każdego galon wynosił 150 do 300 metrów kwadratowych. Z dwóch osób Volk zakończył swój projekt barwienie i uszczelniania 1300 metrowy betonową podłogę w ciągu czterech godzin.

Rodzaje uszczelniacze

Zgodnie z NOR-MAR przedsiębiorstw najtańszy uszczelniacze handlowych są jasne, silikonowe, lateks i uszczelniacze akrylowe podłogi. Firma twierdzi, uszczelniacze silikonowe jasne nie są tak trwałe, zwłaszcza o dużym natężeniu ruchu i muszą być stosowane co najmniej dwa razy w roku. Uszczelniacze silikonowe jasne redukcji kurzu, ale są przede wszystkim wykonane dla ochrony uszkodzenia wody. Kwestie trwałości też plaga lateksu i uszczelniacze akrylowe podłogi. NOR-MAR przedsiębiorstw mówi te uszczelniacze nie są odporne na chemikalia, ale są dobre dla utrzymania kurzu w dół i ładnie wyglądać. Te uszczelniacze trzeba również stosować dwa razy w roku.