Jaka jest różnica między suche mycie idealna mokry mycie?

Różnice między mokre i suche mycie leżą w leczeniu głowy mopa. Kiedy suche, mycie, suche rozwiązanie niewykorzystanych środków takich jak spray do polerowania mogą być używane, ale powinno to spray na i pozostawić do wyschnięcia przed przy użyciu mopa. W mokry mycie, woda jest używany samodzielnie lub w połączeniu z roztworu czyszczącego.

Suche, niewykorzystanych środków

Za pomocą suchej lub wycierać kurz na podłogi ma wiele zalet. Kiedy wykonane prawidłowo to usuwa brud, kurz i bakterie z podłogi. Ponadto suche mycie jest 25 procent szybciej niż mokry mycie i zachowuje integralność niektórych rodzajów podłóg jak drewniane.

Wet wycieranie

Przy użyciu wody i roztworu czyszczącego na podłodze jest jednym z najlepszych sposobów, aby dostać się gleby, że dry mop może przegapić. Wycieki i niektóre plamy wymagają wilgoć i czystsze się je. Wszystkie podłogi powinien być mokry pomachał okresowo z tego powodu. Należy zachować ostrożność, gdy za pomocą wody i czyszczenia rozwiązań na podłogi, które może być uszkodzony, jak drewniane. Mokra podłoga też są śliskie, więc ostrzec ludzi że jest mokre, aby zapobiec urazom.

Mop suchego procedury

Przy użyciu suchego mop, mop nigdy nie należy pozostawić podłogi. Użyj ciągły ruch wykonasz, albo w back i dalej wzór lub wzór ósemka. Zawsze mogą się pokrywać uderzeń przez co najmniej 6 cali. Wybić swoje mopa, w razie potrzeby, należy ująć w plastikowej torbie, aby złapać kurzu. Używać miotły i Szufelki odebrać wszelkie duże zanieczyszczenia pozostawione przez mop.

Mokrym mopem procedury

Wymieszać rozwiązanie czyszczenia w wiadrze. Wiadra z magiel, że mop głowy są wygodne i podjęcia stres off plecach i rękach. Zanurzyć swoje mopa w roztworze i wycisnąć ją więc nie kroplówki. Rozpocząć mycie w najdalszym rogu pokoju i działać w kierunku wyjścia, biorąc wiadro z Tobą tak nie idziesz na mokrej podłodze przed można wysuszyć. Za pomocą tej samej metody suchej niewykorzystanych środków, zanurzenie i załamuje mopa jako niezbędne do podłogi jest gotowy.

Wskazówka

W urządzonych pokoi usunąć meble, jeśli to możliwe przed rozpoczęciem. W przeciwnym razie zmiany meble wokół jak idziesz do dostępu do wszystkich części podłogi. Przed użyciem mokrego lub suchego mopa, używać miotły i pyłu patelni zamiatać podłogę i uzyskać wszelkie duże brudu i resztek.