Jak rosną rośliny kwitnące w południowym Teksasie w lipcu

Jak rosną rośliny kwitnące w południowym Teksasie w lipcu

Ogrodnicy w South Texas mają różne opcje jeśli chodzi o kwitnących roślin, które kwitną w lipcu. South Texas ma bardzo ciepły klimat, który obejmuje USDA twardość strefy 8 – 11, zgodnie z National Arboretum. Rosną rośliny kwitnące w lipcu, ogrodników należy roślin kwiaty przed lipcem, zwykle przez sezon wiosenny.

Instrukcje

Jak rosną rośliny kwitnące w południowym Teksasie w lipcu

•Wybierz różnych (lub odmian), kwiat rozrusznik roślin czy nasion ze sklepu ogrodnictwo, które kwitną w South Texas w lipcu. Zgodnie z Texas A & M University, kwiaty, które kwitną w South Texas w lipcu są cedr szałwia i wspólne latana, ale lokalne ogrodniczym sklepie powinny mieć jeszcze bardziej dostępne odmiany do wyboru.

• Przygotowaç odpowiednie gleby do sadzenia przy pracy pewne organiczne kompostu do gleby. Krajowe Stowarzyszenie ogrodnictwo zaleca pracy warstwy kompostu do zewnętrznej cztery do sześciu centymetrów gleby ogrodowe widelcem. Rumpel będzie również dążyć do mix w niektórych substancji organicznych. Materii organicznej poprawia tekstura gleby i dodaje składniki odżywcze, podczas uprawiania pomaga wietrzyć gleby i poprawić drenaż dla korzeni roślin.

•Użyj a badania kit, aby sprawdzić poziom składników odżywczych gleby i poziomu pH gleby. Alternatywnie lokalnej uczelni lub przedszkola może zaoferować badania gleby. Większość roślin rosną najlepiej z pH gleby między 6.0 i 7.0, według Narodowego stowarzyszenia ogrodnictwo. Dodać trochę wapna podnieść pH gleby niższej niż 6.0, lub dodać trochę siarki do obniżenia pH gleb o pH powyżej 7.0. Jeśli gleba testy wykazują, że gleby braki składników odżywczych, dodać jakiś nawóz do gleby, jak również.

•Plant kwiaty w wilgotnej glebie zgodnie ze wskazówkami, które pochodzą z nasion lub na tej samej głębokości jako doniczki rośliny rozrusznik.

• Nakładać warstwę ściółkę na powierzchni gleby wokół podstawy rośliny rozrusznik lub wokół podstawy kwiaty po oni strzelają z nasion. Purdue University wyjaśnia, że Chochoł pomaga zapobiec chwasty i trzymać wilgoci w glebie.

•Wskaźnik kwiaty regularnie. Od lipca jest bardzo gorąco w South Texas, kwiaty może wyschnie szybko. Różnych odmian kwiatów wolą różnych ilości wilgoci. Jednakże wszelkie kwiaty potrzebują wody, jeśli zaczną szukać opadające i większość typów potrzebują wody, jeśli sucha w dotyku pod powierzchnią gleby.