Najlepszy sposób, aby podłączyć telewizor do nagrywarki DVD

Najlepszy sposób, aby podłączyć telewizor do nagrywarki DVD

Nagrywarki DVD można nagrać naszych ulubionych telewizyjnych programów na puste DVD. Najlepszym sposobem, aby połączyć nagrywarkę DVD do telewizora jest za pomocą pole kablowej, satelitarnej lub anteny. To pole już powinien być podłączony do przewodu głównego, który przenosi swoje programy telewizyjne. Teraz wszystko, co pozostało do zrobienia jest prawidłowo podłączyć telewizor do nagrywarki DVD.

Instrukcje

• Podłącz jeden koniec kabla koncentrycznego do pola kablowej, satelitarnej lub anteny. Podłącz drugi koniec do nagrywarki DVD.

• Podłącz kable audio i wideo, zwany także Kable RCA. Kable RCA są korki na obu końcach. Jedna wtyczka jest czerwony, jeden jest biały, a druga jest żółty. Biało -czerwone korki są dla audio, i żółty jest dla wideo. Podłącz jeden koniec Kable RCA do wejścia RCA DVD player, a drugi koniec do telewizji satelitarnej, kablowej lub anteny pole wejścia RCA.

• Czerwony wtyk RCA idzie do wejścia czerwony, żółty RCA wtyk przechodzi żółty dane wejściowe, a białą wtyczkę RCA idzie w białym wejściowe.

• Podłączyć przewód RCA. Podobnie jak w kroku 4, Podłącz jeden koniec Kable RCA do wejścia TV RCA, a drugi koniec do wejścia RCA nagrywarki DVD.

• Włączyć nagrywarki DVD, kabel, satelitarna lub anteny i TV. TV source powinien przechodzić przez nagrywarkę DVD, i programy są gotowe do zarejestrowania.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli gniazdka kabel jest bezpośrednio od ściany, jakość obrazu nie będą tak wysokie, jak z polem kablowej, satelitarnej lub anteny.