Roślin kwiatowych z cierni

Roślin kwiatowych z cierni

Niektóre z najbardziej popularnych roślin kwiatowych niedźwiedź ciernie. Ogrodnicy należy zachować ostrożność podczas sadzenia i z tendencją do kolczaste rośliny, jak niektórzy mogą być ostry i mogą powodować szkody. Kolczaste rośliny mogą służyć do tworzenia bariery i ogrodzenia podczas pożyczki atrakcyjne estetyczny. Wziąć troszczyć się nie wobec miejsce kolczaste rośliny w pobliżu tereny rekreacyjne.

Róże

Od Rosa rodziny, kwitnące krzewy, winorośli lub drzewa znane jako róż są jednym z najbardziej rozpoznawalnych kwiatów w ogrodzie domu. Róża łodygi i gałęzie mają kolce z zakresu od małych i stosunkowo nudne do dużych i przeraźliwie ostry. Róże pnące się w ogromny wachlarz kształtów, rozmiarów, kolorów i stylów rośnie. Ogrodników chcących włączyć róże w ogrodzie znajdują się opcje wobec petycja każdy projekt estetyczny. Noszą grube rękawice ogrodnicze, sadzenie i przycinanie krzewów róży, aby uniknąć cięcia.

Kaktusy

Kaktusy są członkowie rodziny soczyste, który odnosi się do szerokiej grupy roślin, które mają grube liście do przechowywania wody. Wiele odmian kaktusów niedźwiedź ciernie, często określane jako łuski i kolce. Kaktusy ogólnie odporne na szkodniki i choroby z właściwego podlewania i opieki. Kaktusy kwiaty wahają się od delikatnych białych odmian do dużych tropikalnych kwitnie w żywe róże i pomarańcze. Odkryty kaktusy wymagają minimalnej pielęgnacji raz ustalone. Wiele kaktusów kwiat dobrze w pomieszczeniu. Doniczkowe Kaktusowate, nie być zakłócony gdy pąki zaczynają się formować, jak robi więc może hamować kwitnienia.

Brambles

Maliny i jeżyny tworzą rodziny Cierń kwitnące, rośliny kolczaste. Niewielka część rodziny Cierń nie wytwarza ciernie, jednak większość odmian wykazują Cierń rozległe systemy. Ciernie może opracowali jako ochronę ptaków i zwierząt zainteresowanych konsumentami lato soczyste owoce. Brambles produkować małe, białe kwiaty na wiosnę przed sezonem zbiorów. Niektóre kwiaty wykazują żółty piętno, lub centrum, wśród białych płatków.