Jak przycinać dwa tygodnie Lilie

Dwa tygodnie Lilie mają nazwy botanicznej Dietes iridioides a także nazwa zwyczajowa Afryki Iris. Rosną w US Department of Agriculture twardość strefy 8 do 10, gdzie są one evergreeny. Kwiatów trwał tylko jeden dzień i pojawiają się na wiosnę i lato, wyświetlanie miecz w kształcie płatków. Przycinanie Lilie dwa tygodnie jest inna niż przycinanie innych Lilie, zwłaszcza w odniesieniu do kwiatów łodygi. Roczne przycinania do neaten roślin jest wymagane.

Instrukcje

•Examine dwa tygodnie lilia sadzić codziennie raz kwitnienie rozpoczyna i zidentyfikować zwiędłe kwiaty. Wykończenia tylko zwiędłe głowa kwiatu łodygę, obcinając je 1/4 cala poniżej zwiędłe bloom z ręki Sekatory. Powtórz ten proces, codziennie lub co dwa dni całej jesieni.

•Examine lilia dwa tygodnie w połowie do późna wiosna i zlokalizować żadnych strąki nasion, które są okrągłe papierowa prognozy na szczycie łodygi. Wyciąć strąki nasion od 1/4 cala poniżej podstawy za pomocą strony Sekatory bezpośredni składników odżywczych i wody do systemu korzeniowego do opracowania nowych wzrostu.

•Wait aż do stycznia do wykonywania głównych przycinanie lilia dwa tygodnie. Spójrz na liści u podstawy rośliny, która zazwyczaj jest martwy i brązowy. Zbierzcie martwych liści w jednej ręce i odciąć je w pobliżu linii gleby za pomocą strony Sekatory. Działa jak poruszać się po obwodzie roślin do usunięcia pozostałych Zmarłe listowie.

Porady & ostrzeżenia

  • Jeśli zimą temperatura spada do 25 stopni Celsjusza, górnych liści i łodyg fortnight lilia zazwyczaj umiera powrót ale korzenie są wciąż żywe. Nacięcie powyżej liści ziemi do 3 cali za pomocą sekatorem i lilia odrastają na wiosnę.
  • Nie cofać łodygi kwiatów na ziemię po kwiaty znikną jak dla innych rodzajów roślin lilia. Robi tak zatrzymuje zakładu produkcji kwitnie i może nawet wpłynąć Kwitnienie w następnym roku.