Jak ozdobić ściany schody balustrady krzesła

Krzesło poręcze zwykle przywiązuje do ściany na wysokości z powrotem krzesło zapobiegające Marsa na powierzchni ściany. Celem poręczy krzesła jest chronić ścianę przed ślady. Poręcz krzesła w klatce schodowej oczywiście nie chroni ściany z krzesła. Jednak działać jako dekoracyjne obramowania lub separator pomiędzy dwa różne kolory malowane na jednej ścianie lub pomalowane części ściany i tapetą część muru.

Instrukcje

•Umieścić znacznik na poziomie do określenia wysokości mocowania szyny krzesło. Miejsce poziom pierwszy bieżnika schodów na klatce schodowej i trzymać go równo o ścianę. Zmierzyć z dolnej części poziomu z centymetrem i zaznaczyć na poziomie pożądaną wysokość szyny krzesło. Na przykład jeśli chcesz kolejowych krzesło 4 stóp nad ziemią, umieścić znak 4-nogi od dołu poziom.

Wentylacji należy zachować poziom na pierwszy schodów bieżnika i przenieść znak z poziomu na ścianie z ołówkiem. Przenieść poziom następny bieżnik schodów i przenieść znak na poziomie na ścianie ponownie. Powtórz to z każdej stopnicy schodów. To daje spójne wysokości z każdej stopnicy schodów, aby upewnić się, że utrzymanie odpowiedniej wysokości ze schodów jak zainstalowania poręczy krzesła.

•Umieścić kreda urwanie linii znaków i przystawki napis na ścianie. Zabezpieczyć jeden koniec linii kredy przystawki do znaku końca na ścianie (o pomocnika lub paznokci tymczasowo trzymać go w miejscu) i zwolnienie linii kredy, aż to działa na długości linii na ścianie. Odcinek linii napięte, a następnie podnieść i uwolnienia go, aby kreda przenieść do ściany. Zapewnia to prostej instalacji poręczy.

•Measure odległość od dolnej części klatki schodowej do górnej części klatki schodowej z miara krawiecka. Użyj tego pomiaru wymaganą ilość kolejowych krzesło. Wymaga to zazwyczaj więcej niż jeden kawałek formowania, w zależności od długości klatki schodowej.

•Kawalki wymagane elementy formowania do pełnej długości klatki schodowej z twój ścięcia zobaczył. Upewnij się, krawędzie są gładkie i kawałki są nawet.

•Umieścić pierwszy kawałek kolejowych krzesło o ścianę z dolną krawędź szyny krzesło przed linię na ścianie. Sztyft formowania do ściany za pomocą wykończeniowe gwoździe i młotek. Powtórz tę czynność dla każdego elementu i formowania. Lekko pogłębieniem stożkowym gwoździe wykończeniowe do formowania. Korzystać z pogłębieniem stożkowym i umieścić ją na każdym paznokci. Dotknij lekko młotkiem do zestaw do paznokci pod powierzchnią szyny krzesło.

• Napełnij parafiną z łbem stożkowym otworów w szyny krzesło z małą ilością putty drewna. Mały nóż Kit działa również do wypełniania otworów z putty. 24-godzin suszenie czas przed farby lub plamy poręczy. Jeśli zdecydują się na plamy, użyć szpachli, który ma plamy i pasuje do drewna typu szyny krzesło. Jeśli putty pojawia się nierówna z powierzchni szyny krzesło, lekko piasek putty papierem ściernym, dopóki spocznie koloru z powierzchni szyny krzesło przed farby lub plamy.