DIY klapką rogu Storage Bench

Ławki zapewniają dodatkowe siedzenia w pokoju, ale również dostarczają bardzo potrzebne dodatkowe miejsca. W związku z tym można zrobić na zawiasach pokrywy rogu składowania ławki dla Twojego domu jako DIY projektu dla dodatkowego siedzenia i miejsca. Prostokątna ława będzie ładnie pasuje do narożnika w estetycznie miły sposób. Asymetria ułożenia stworzy wizualnego zainteresowania w pokoju. Pokrywa na zawiasach przechowywania ławce nadaje się do hal, pokoje błotne i innych obszarów, gdzie może pragniesz dodatkowej pamięci czapki, rękawiczki, gry, zabawki i dowolną liczbę innych przedmiotów.

Instrukcje

•Lay jeden panel sklejki 3/4-by-16-by-28-inch płasko na powierzchni roboczej orientacji poziomej. Jest to z tyłu ławki. Tyłek jeden panel 3/4-by-24-by-18-inch na każdym końcu tylnej ławki. 3/4-przez-24-calowy krawędzi powinno opierać się płasko na powierzchni pracy. Na dolnej krawędzi panelu należy rozszerzyć 4 cale przeszłości górnej i dolnej krawędzi tylnej ławki. Są strony z ławki.

•Napęd patelni łbem za pośrednictwem zewnętrznej krawędzi do krawędzi grzbietu co 4 cali za pomocą pistoletu śruby do zabezpieczenia boków do tyłu.

•Włożyć pozostałych panel sklejki 3/4-by-16-by-28-inch między przodu kończy się boków. To jest z przodu ławki. Położenia panelu w taki sam sposób tyłu jest umieszczony pomiędzy stronami. Zapięcia przedniej ławce po bokach za pomocą śrub z łbem patelni i akumulatorowe.

•Podstawa Zgromadzenie nogami na powierzchnię pracy. Leżał jeden panel 3/4-by-18-by-28-inch na dolnej krawędzi Zgromadzenie służyć jako dolnej części ławki.

•Upewnij się, że krawędzie są wyrównane i przymocować go do krawędzi przedniej i tylnej. Jazdy z łbem półkulistym i drewno wkręty do dołu do krawędzi przedniej i z powrotem co 4 cali.

•Podstawa warsztatowym pionowo. Położyć panelu 3/4-by-18-by-28-inch pozostałe na górnej krawędzi Zgromadzenie na pokrycie w górę otwarcia. To jest pokrywa.

•Dosunąć zawias fortepian wzdłuż tylnej wspólnego między pokrywą a górnej krawędzi tylnej. Napęd śruby, które były zawarte z zawias przez górne otworki w zawias i do spotkania krawędzie pokrywy, jak i tylnym montaż za pomocą śruby broń.

• Nakładać dwie warstwy nawet drewna zakończyć na stole warsztatowym całej pamięci masowej za pomocą naturalnego włosia pędzla. Umożliwić pierwszy herb do wyschnięcia 4 godziny. Odczekać 24 godziny po drugi herb przed obsługi na ławce.

Porady & ostrzeżenia

  • Malować ława w kolorze jak ścianki wyglądu na bardziej dostosowane, wbudowany.
  • Nosić okulary ochronne podczas pracy z drewnem.