Jak zrobić domowe nawozu dla drzew owocowych

Jak zrobić domowe nawozu dla drzew owocowych

Drzewa owocowe są jasne i piękne w domu ogrodzie z bujną roślinność, kwiaty słodki i smaczny owoc zbiorów. Wszystkie drzewa owocowe potrzebujesz prawo witamin i minerałów dla produkcji owoców, chociaż i ograniczyć ich kwitnienie i zbiorów w słabe gleby lub nieodpowiednie warunki. Sadzenia drzew owocowych w jasny, słoneczny obszarach ruchu powietrza dobra najlepszych wzrostu. Zwiększyć ich owocowania z domowej roboty nawozy bogate w azot i utrzymania jakości gleby z ciemnym, kompost kruchy.

Instrukcje

• Rozpoczęcie własnego kompostu bin dla długoterminowego produkcji nawozów. Umieścić bin w odkrytym witryny z ochrony przed wiatrem, deszczem i bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Organiczny materiał wymaga kontroli temperatury i wilgoci do produkcji kompostu. Trzymaj pojemnik od domu, aby uniknąć zapach.

• Napełnij parafiną bin jedna trzecia pełnego ogród gleby do postaci ziarnistej base. Włączyć składniki bogate w azot do gleby, w tym owoców i resztki roślinne, kawy i fusy, liści, skoszonej trawy, skorupki jaj, obornik i siana. Drzew owocowych najlepiej z wysokiej zawartości azotu w glebie ich. Utrzymać równowagę z węgla do produkcji elementów, takich jak muszle orzechowe, papier, trociny, popiół i tektury.

•Umieść starter kompostu lub gałką mączki z krwi w mix do przyspieszenia procesu rozpadu i wymieszać stos widelcem łopata lub ogród. Woda pryzmie kompostowej, dopóki jest wilgotna całej zacząć podział.

•Miksowanie kompost kupie raz lub dwa razy dziennie aby wietrzyć go i zachować go przed zepsuciem. Mikroorganizmów w kompoście potrzebują powietrza dla przetrwania i ciężej pracować z lepsze napowietrzanie. Częste mieszanie prowadzi do szybciej kompostowanie.

• "Pasza" pryzmie kompostowej raz w tygodniu na najbardziej efektywne kompostu. Woda kupie za każdym razem możesz karmić go utrzymać wilgotne, lub wody raz w tygodniu w przypadku braku jakichkolwiek karmienia. Kupie wymaga spójnego wilgoci do podziału i stalle w jego działania, jeśli wysycha.

•Użyj kompostu jako poprawka gleby, gdy osiągnie konsystencję ciemny, kruchy i gleby jak. Miarka się "gotowe" kompost i pozostawić resztę kontynuować gotowanie.

•Dodaj poszczególnych składników do gleby wokół drzew owocowych na wyniki szybciej. Wymieszać fusy do gleby na prosty strzał azotu lub użyć rozdrobnionego jaja muszli, brudne ryb zbiornika wody, skórki bananów, rdzeni jabłko lub jabłecznik dla odżywiania. Materiały organiczne rozbić na czas, aby dodać żywienia w glebie.

Porady & ostrzeżenia

  • Dać kompostu drzew owocowych i organiczne nawozy sztuczne co miesiąc od wiosny do jesieni zachęcić najlepszych wzrostu i kwitnienia. Nie można overfertilize z organicznego kompostu lub nawozu.