Otwierając zamek z improwizowanych narzędzi

Otwierając zamek z improwizowanych narzędzi

Lockpicking'u jest popularne hobby, które wymaga cierpliwości do opanowania. Ten podstęp jest przydatne, gdy zdajesz sobie sprawę, już sobie zamknięty z własnego domu lub pokoju, ale zachować w umysł nigdy nie należy wybrać blokadę, która nie jest twój własny. Jest to nielegalne, aby spróbować otworzyć zamek wszystko, co nie masz, nawet jeśli masz tylko ćwiczyć. Można utworzyć swój własny zestaw picków blokada z przedmiotów znalezionych w całym domu.

Jak zablokować zbieranie dzieł

Przed użyciem jakichkolwiek improwizowanych narzędzi na zamki do domu, trzeba będzie zrozumieć, jak zablokować zbieranie dzieł. Narzędzia są przydatne tylko wtedy, gdy wiesz, co z nimi zrobić. Lockpicking'u wymaga tylko dwóch narzędzi otworzyć podstawowe blokady: klucz napięcia i blokady wybierz sam. Klucza napięcie jest wstawiany do blokady i umożliwia zastosowanie ciśnienia, Włączanie blokady jak klucz. Lock pick jest następnie dodaje powyżej napięcia klucz i używane do push szpilki blokady w górę i na uboczu. Pracy pokładać w czasie, będziesz je push-up i włączyć klucz napięcie, aby zachować je od upadając ponownie.

Picki

Dostępne są zestawy profesjonalnych lock-pick, ale ponieważ większość osób po prostu chcesz nauczyć się tej umiejętności, aby pokazać jak trick strony lub do wykorzystania na własne drzwi, spinacza sprawi, że blokadę odpowiednia okazja. Spinacz jest pochylił się i spłaszczony na jednym końcu, przy użyciu młotka lub tępym narzędziem, a następnie dodaje do blokady. Przez wiggling spinacz ostatecznie będzie złapać jednego z pinów i przesunąć w górę. To wymaga czasu i praktyki. Spinacza również mogą być gięte w niewielkim kątem aby zdążyć łatwiejszy wobec popychać w górze. Szpilki Bobby są używane na niektóre zamki, ale są znacznie trudniejsze do pracy z niż spinacza, ponieważ są one mniej elastyczne.

Tension Wrench

Klucza napięcie również mogą być wykonane z spinacza. Spinacz jest zgięta pod kątem tworzenie haka. Ten hak jest następnie wstawiany do blokady i spinacz jest włączony do zastosować ciśnienie do blokady. Spinacze nie są bardzo silne, jednak i może zginać. Z tego powodu, proste płaski śrubokręt można zastąpić jako klucz napięcie. Sztuką jest znaleźć taki, który jest wystarczająco cienkie, aby łatwo dopasować do blokady. Jeśli żadna z tych narzędzi jest dostępny, można zamiast używane cienki płaski kawałek metalu.