Jak pozbyć się zapachów w pralni

Jak pozbyć się zapachów w pralni

Pralnie natury może być wylęgarnią śmierdzący zapach. Brudne skarpetki, spocony treningu odzież i mokrej ścierki oblepiony z rozlanym żywności mieszają się ze sobą stworzyć nieprzyjemny zapach. Ponadto wiele pralnie są małe i nie mają systemu windows lub inne wentylacji, który nasila się zapachów. Nawet pralki, sam może emitować zapach, czy z pleśni lub po prostu lat prania brudnych ubrań. Usuwanie zapachów z pralni jest tak proste, jak pozbyć się cokolwiek jest zatruwając go.

Instrukcje

Czyszczenia pralki

•VLounge pozwala wykonywać dobry powąchać w pralce. Jeśli Twoje ubrania wychodzą z pralka zapachu stęchlizny lub pleśnią, to prawdopodobnie pleśni w samej maszyny. Dzieje się tak, jak brud i wilgoć gromadzą się w czasie.

• Ustaw cyklu do uruchomienia pełnego obciążenia gorącą wodą. Jak maszyna wypełnia, Dodaj 1 szklanka wybielacz lub białego octu. Należy pamiętać, że biały ocet spowoduje uszkodzenie wanny, które są wykonane z szkliwa porcelany.

• Zjechać drzwi lekko otwarte podczas nie w użyciu. Pozwoli to podkładka do wysuszenia i pozwalają również zapachy rozwiać.

Czysty twój utrudniać

•Examine wewnątrz i na zewnątrz twój utrudniać. Z biegiem czasu brudne kawałki na odzież wrzucono do utrudniać przeniesione do dna i boków pojemnika.

•Empty utrudniać odzieży i szorować go wewnątrz i na zewnątrz z detergentem, woda.

• Niech całkowicie wyschnie przed wprowadzeniem brudne ubrania do utrudniać. Nie miejsce mokrą odzież w tym przeszkodzić, gdyż może to spowodować wzrost grzybów i pleśni. Zamiast tego należy przemyć mokre przedmioty lub je powiesić do wyschnięcia przed ich umyciem.

Porady & ostrzeżenia

  • Zachować mały zapachowa w pralni przez cały czas. Unikaj przechowywania przedmiotów w pokoju, który zapach, jak brudne trampki lub pole kot. Zamiast tego starają się znaleźć większy obszar przechowywania dla tych elementów, lub pokój, który ma wentylacji.