Jak do sadzenia cedrowego

Do dyspozycji cztery rodzaje drzewa cedr, cedr Deodar (Cedrus deodara), Atlas cedar (Cedrus atlantica), cedr Libanu (Cedrus libani) i cedr cypryjski (Cedrus brevifolia). Niektórzy ludzie nawet nazwać niektóre jałowce i Żywotnik zachodni Cedry gatunków, takich jak wschodniej red cedar, Północnej biały cedr, orientalne Żywotnik zachodni i cedru czerwonego. Tak długo, jak wybrać drzewa cedrowego nadaje się do konkretnych lokalizacji i znamy pełnej wielkości drzewa, można sadzić żadnych z tych drzew.

Instrukcje

•Wyraźny sadzenia stronie z pełnym słońcu i dobrze odsączone gleby. Wybierz lokalizację z dużą ilością miejsca we wszystkich kierunkach dla dojrzałych wielkości drzewa cedrowego, który może osiągnąć więcej niż 70 metrów wysokości, z rozprzestrzenianiem więcej niż 40 metrów szerokości. Jeśli ta informacja nie jest podany na znacznik z drzewa cedrowego, zapytać o to przy zakupie.

•Dig sadzenia otwór tej samej głębokości korzeniowej lub pojemnik przytrzymanie drzewa cedrowego. Szerokość otworu, że co najmniej dwukrotnie i do pięciu razy szerokość. Pozwoli to korzenie do rozprzestrzeniania łatwiejsze, jak one rosną.

•Wyjąć cedr drzewo z pojemnika i umieścić go w środku otworu. Zasypka otwór i następnie rozliczenia drzewa w miejscu przez powódź obszaru z wody.

•Dodaj warstwy 2 - do 3-calowy Chochoł nad całym obszarem sadzenia. Utrzymywać 6-calowy obszar wokół pnia drzewa cedrowego jasne.

•Wskaźnik drzewa cedrowego jeden lub dwa razy w tygodniu, lub w razie potrzeby, do utrzymania gleby wilgotne poniżej ściółkę, ale nie namoczone. Wodne drzewa cedrowego mniej często Kiedy pada i coraz częściej w okresach gorących lub suche aż do jesieni.