Jak zaprojektować podwórku nie ma trawy

Większość stoczni przodu bez trawy są stosunkowo małe. Aby uniknąć konieczności do koszenia trawy, krajobrazu jest wykorzystywane do przedstawienia obszaru w sposób, który jest miłe dla oka i eliminuje ten potrzebować wobec roślin, nasion trawy. Architektura krajobrazu jest formą sztuki i całkowicie do oka patrzącego ale tam jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby krajobraz podwórku bez trawy.

Instrukcje

•Umieścić krótkie ściany oporowej wokół stoczni wobec utrzymywać brud z uruchomieniem na chodniku czy ulicy podczas ulewnych deszczów. Można skonstruować ściany oporowej z układarki do uniknięcia stosowania zaprawy i aby uniknąć konieczności stopki w ziemi. Jeśli nie chcesz chronić trawnik z odpływ z układarki, można użyć krajobrazu drewna, aby brud z wypłukaniu.

•Umieścić tkanin krajobrazu nad całym obszarem. Zapobiega to chwasty wyrastające z brudu i to dodaje dodatkową ochronę przed odpływ wody.

•Pokrywa krajobrazu z ozdobny żwirem rzecznym płukanym, lawy rock lub piaskowiec. To ukrywa krajobrazu tkaniny, dodaje kolor do stoczni i oferuje podłoże do filtrowania wody od krajobrazu tkaniny.

•Kawalki szczelin do krajobrazu tkaniny za pomocą narzędzia nóż i roślin wieloletnich kwiaty rdzennych do obszaru pod ziemię. Wykorzystanie roślin, które wymagają mniej wody i są stosunkowo odporne, bez nawozów sztucznych. Zminimalizuje to pracę, którą musisz zrobić, aby utrzymać obszar.