Jak drut dwóch linii telefonicznej

Telefony używać gniazdo telefoniczne nawiązywanie połączenia przewodów telefonicznych do domu. Większość telefonów korzystać tylko z jednej linii telefonicznej, ale niektóre można korzystać z dwóch lub więcej wierszy. Każda linia telefoniczna składa się z pozytywnych drutu, znany jako wskazówka i negatywne drutu, znany jako pierścień. Dwóch linii telefonicznych w związku z tym wymaga można połączyć w sumie cztery przewody do gniazda telefonicznego. Przewodów telefonicznych korzysta z konkretnych kolorów do identyfikacji funkcji każdego drutu.

Instrukcje

• Posiadają gniazda telefonicznego, tak, że szukasz w tylnej części gniazda i gniazdo na kartę jest skierowana w dó³. Gniazdo telefoniczne najwięcej waletów, telefon ma sześć pinów, takie, że po prawej stronie kodu pin jest pin 1 i po lewej stronie pin jest pin 2. Szpilki są numerowane od prawej do lewej, ponieważ jesteś patrząc z tyłu gniazda a nie jego przednie.

• Wyciągnąć telefon przewody z gniazdka telefoniczne w ścianę tak, że można pracować na okablowanie.

• Taśma 1/4 cala izolacji od końcówki przewodów żółty, zielony, czerwony i czarny. Usuń końcowe śruby z czterech terminali. Owinąć gołe końcem każdego drutu wokół jednego terminalu śrub.

• Śledzenia drut, który działa z pinu 5 do terminala. Przymocować śrubę z żółty drutu owinięte wokół niego do tego terminalu. Dokręcić śrubę z śrubokrętem trzymać przewód w miejscu.

• Powtórz krok 3, aby podłączyć przewód zielony do terminala na pin 4. Podobnie podłączyć czerwony przewód do terminala na pin 3 i czarny przewód do terminala do pin 2.

• Miejsce nadmiar przewodów powrotem przez otwór do gniazdka telefoniczne.

• Umieść gniazda telefonicznego na gniazdka telefoniczne, tak aby otwory w gniazda wyrównać z otworami do gniazdka. Miejsce śruby, które pochodziły z twój telefon marynarz w otwory. Dokręć śruby, z śrubokręt, aby dołączyć gniazda telefonicznego do ściany.