Jak uaktualnić czas danie DVR?

Pojemność nośnika odbiornika anteny DVR jest oparta o jak duży dysk twardy jest w środku. Aby zwiększyć pojemność pamięci czas danie DVR, zastąpić jego dysk twardy jest większe. Procedura jest prosta, wymaga jednego narzędzia ufundować w domu i nie wymaga żadnych umiejętności, mechaniczny lub elektroniczny. Dysk twardy mogą być nabywane z komputera lub elektronika sklep i nie różni się od tych, które są używane w komputerach.

Instrukcje

• Odłączyć przewód DVR danie. Usunąć wszelkie kable audio lub wideo z połączeń z tyłu. Odkręcić Przewód koncentryczny z koncentryczne wejście.

• Usunąć śruby od czterech rogach przodu DVR danie z śrubokręt Phillips jubilera. Otwórz drzwi przedziału. Wyciągnąć od zawiasów drzwi przedziału przekręcając je luzem z palcami.

• Odwrócić DVR danie, tak że panelu tylnym jest skierowaną do siebie. Usunąć śruby od czterech rogach, z śrubokręt Phillips jubilera. Usunąć śruby od dolnej krawędzi z śrubokręt Phillips jubilera.

• Odwrócić DVR danie, więc, że przód jest skierowaną do siebie. Uchwyt zewnętrzny sprawy i wsuń go od Ciebie aż szew widać między końcem zewnętrznej przypadku najbliższego i przednia pokrywa przednia.

• Uchwyt przedni Panel przedni i pociągnij go do siebie aż chodzi luźne od zewnętrznej przypadku. Wyciągnąć zewnętrzną sprawy i wyłącza DVR danie. Miejsce zewnętrzne sprawy na bok na później.

• Zlokalizować ten dysk twardy wewnątrz naczynia DVR - dysk twardy będzie tylko metalowe pudełko o dowolnym rozmiarze zauważalne. Usunąć śruby z całego dysku twardego z śrubokręt Phillips jubilera. Podnieś dysk twardy. Usunąć wtyczkę i Wstążka złącze wtyczkę z tyłu dysku twardego. Umieść dysk twardy na bok.

• Podłącz wtyczkę i taśmę do odpowiedniego połączenia z tyłu wymiana dysku twardego. Miejsce wymiany dysku twardego na danie DVR w pozycji, która była zajęta przez oryginalnego dysku. Przymocować śruby do bocznej wymiany dysku twardego.

• Miejsce zewnętrzne sprawę z powrotem na danie DVR. Odsuń pokrywę przednią zostawienie sprawy zewnętrzne. Ponownie podłącz śruby z tyłu i przodu. Ponownie podłącz drzwi przedziału wtyk zasilający i wszystkie kable audio lub wideo, które zostały wcześniej usunięte. Śrubowe kabel koncentryczny ponownie.

• Włączyć danie DVR. Poczekaj jak komunikat o błędzie pojawia się na ekranie. Wybierz "Tak" podczas cena żądana jeśli zostanie sformatowany dysk twardy i Dish Network oprogramowanie umieszczone na nim. Poczekaj jak pojawia się pasek postępu kopiowania i wypełnienia w od lewej do prawej - to może trwać od godziny do trzech godzin lub więcej, w zależności od pojemności wymiana dysku twardego. Gdy pojawia się, kliknij przycisk "OK" w oknie potwierdzenia. Wyłączyć DVR danie.

Porady & ostrzeżenia

  • Antystatyczna taśma będzie na bieżąco elektryczności statycznej szkodzenia DVR danie składników.