Dlaczego pokoje w domu zapach stęchlizny

Dlaczego pokoje w domu zapach stęchlizny

Stęchły zapach może przenikać domu. Oni często rozwijają w piwnicach lub w szafie narzędzie. Odświeżacz powietrza można użyć do pokrycia się zapachy, nadal będzie obecna w domu i w końcu zwróci po zapachy mijać. Zamiast tego usunąć Źródło zapachu się upewnić się, że ostatecznie rozwieje zapach. Przeszkody te zapachy z krajów rozwijających się w pierwszej kolejności.

Formy

Pleśń jest częstą przyczyną stęchły zapach w domu, co jest szczególnie ważne, jeśli twój piwnicy, łazienka i pralnia pokój pachnie formy. Formy ma tendencję do wzrostu na obszarach, które są wilgotne, ciemno i zimno, które sprawia, że crawlspaces, piwnic i łazienki prime miejsc dla pleśni. Ten zapach stęchlizny rozwija się, gdy formy zaczyna rozkładu materii organicznej w domu i podczas tworzenia lotnych związków organicznych.

Pył

Pyłu może spowodować stęchły zapach w domu. Jeśli nie możesz pyłu przez długi czas, grubą warstwą kurzu obejmie powierzchnie w domu. Zapach może być silniejsza, jeżeli pył osiada na piece lub grzejniki. Gdy to się dzieje, ciepło będzie rozproszyć zapach kurzu w powietrzu i zrobić twój ognisko domowe zapach stęchlizny.

Zapobieganie zapach stęchlizny pleśni

Niektóre stęchły zapach można zapobiec poprzez zapobieganie zarodników pleśni w domu. Bo formy jest przyciągany do wilgoci, kontrolowanie wilgoć w domu jest kluczem do kontrolowania wzrostu pleśni w domu. Zainstalować osuszacz usunąć nadmiar wilgoci. Naprawić nieszczelności, tak szybko, jak występują one zapobiec wysokiej wilgotności w domu.

Zapobieganie pyłu stęchły zapach

Zapach stęchlizny kurz można zapobiec przez sprzątanie domu co kilka tygodni, aby zapobiec pył z budynku. Gdy kurz gromadzi się, zapach można łatwo przenikają domu. Kurz szafy, regały, Piece i grzejniki ściereczki z mikrofibry. Wykorzystanie spray odkurzanie, lub Zwilż szmatki, aby pomóc Ci podnieść kurz, który zapewni, że robisz bardziej szczegółowej pracy.