Jaki rodzaj podłogi dla królika biegać?

Jaki rodzaj podłogi dla królika biegać?

Chyba że dasz wolna królika biegać z domu, on będzie spędzić dużo czasu w klatce. To sprawia, że wybór podłogi ważne dla zdrowia i komfortu Twojego pupila. Czy zdecydujesz się zbudować własną rodzinę lub zakup komercyjnie produkowanych jednostki, istnieje kilka różnych wyborów. Drutu siatki, listwy z tworzywa sztucznego, drewna lub metalu każde ma plusy i minusy.

Drutu podłogi

Drutu siatki panele podłogowe często dostaje włączona do królik uruchomienia projektu. Niestety króliki nie dopełnienie na nogach i jeśli zmuszeni siedzieć ciągle na drut będzie rozwijać owrzodzenia na ich stawu skokowego i stopy. Jeśli uruchomić drutu na podłodze powinny być obszar wykonane z materiałów stałych gdzie królika można usiąść wygodnie. Drutu ma tę zaletę, że pozwala wilgoci i odpadów do łatwo wypaść z biegu. Drut po prostu może być szczotkowane, podczas czyszczenia.

Plastikowe listwy podłogowe

Komercyjnie wykonane działa lub klatki mają opcję podłogi listwy z tworzywa sztucznego. Listwy są szersze niż na podłodze drutu i lepiej dla królików nogi.

Trawnik

Długopisy ćwiczeń przeznaczony dla psów z paneli, które mogą być połączone są często używane na zewnątrz królik biegi. Te prace dobrze tak długo, jak masz dach i są zabezpieczone przed drapieżnikami. Za pomocą trawnik jak podłoga ma pewne problemy. Po krótkim czasie królików będą spożywane lub zdeptany wszystkie trawy, pozostawiając gołej ziemi. Gleba staje się często wilgotne i błotniste. Ponadto chyba że masz zamiar bardzo ściśle nadzorować, drapieżniki może nory w lub królików może nory się.

Drewno

Domowe działa często wykorzystanie drewna do budowy. Drewno na podłogi można pracować, ale uszczelnienie go na dobre warunki sanitarne. Jeśli to nie jest przesądzony, wilgoć będzie przenikać do, wykonaniem ono niemożliwy do utrzymania w czystości. Króliki podobny wobec żuć i podłogi z drewna można dostać żucia na. Nigdy nie można używać obróbce drewna lub pokładu drewna ciśnienie w królika biegać budowy, bo to jest traktowany z trujących substancji chemicznych.

Różnych materiałów

Uwzględnienie marmurowe kafle w biegu jako fajne miejsce dla królika kłamać, jeśli mieszkasz w ciepłym klimacie. Linoleum i inne domowe podłogi może służyć jako podłogi w działa, ale najlepiej nie powinno mieć wiele szwów i musi być mocno przymocowane do powierzchni sub. Zapobiega to wilgoć z sączy się pod spodem lub króliki od znalezienia zakupu do gryzienia. Klatka z metalowej tacy w dole można pracować jeśli pokryte słomą, ale zachować czystość tak królik nie siedzieć w moczu.