Jak dodać wilgoci do suchej Log House

Jak dodać wilgoci do suchej Log House

Wielu właścicieli są znane problemy spowodowane przez zbyt dużo wilgoci, włączając rozwój grzybów i pleśni. Jednak zbyt mało wilgoci w powietrzu może być problematyczne w domów. Na przykład suchego powietrza może powodować drewna do nadmiernie suche, promować Inwazja insektów, szczególnie drywood termity i włączyć produkty papierowe kruche. Na szczęście istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby dodać wilgoci do domu dziennika.

Instrukcje

•Wykonanie nawilżacza, który służy do dodawania wody do powietrza.

•Umieścić kilka miski wody wokół domu. Można to zrobić w sposób dekoracyjny. Na przykład wielu ludzi ozdabiają swoje domy z miniaturowe stawy i wodospady; takie funkcje, niech wody odparować do powietrza, dodając wilgoci. Jeśli masz steam promieniowania ciepła, Rozważ umieszczenie miskę wody na grzejniki do pomocy w parowania.

•Wyjąć co najmniej jedną czwartą bariery wilgoci w przestrzeni indeksowania. Jeśli masz drewniane podłogi i wilgocią w twój crawlspace, paroizolacja powinna tylko rozciągają się dwie trzecie piętro crawlspace. Dzięki temu niektóre wilgoć ziemi przedostaje się do domu i zapobiec wysychaniu drewniane podłogi.

•Podniesienie wilgoci działalności gospodarczej. Działań, takich jak pranie, kuchenkę gotowania i kąpieli można dodać wilgoci powietrza. W rzeczywistości typowy rodziny czterech konwertuje 3 litrów wody na pary wodnej dziennie.