Jak malować meble czarny wygląd przetarł wykończenie

Malowanie mebli czarny można wykonać łatwo w domu, a gotowy produkt ma klasyczny, ponadczasowy wygląd. Dodanie przetarł wykończenie daje profesjonalny wygląd Mebel, a wykończenie może być stosowany przy użyciu różnych metaliczne dźwięki z brązu, miedzi. Wypełniony kawałek można łatwo dopasować żadnych istniejących czarne meble. Stary Mebel przekształcić w coś nowego przy użyciu czarnej farby.

Instrukcje

Jak malować meble czarny wygląd przetarł wykończenie

•Sterowanie Mebel z wilgotną szmatą i wody. Usuń wszystkie kurz i brud, który zgromadził w żadnych szczelin i narożniki. Zdjąć wszystkie elementy sprzętu takich jak szuflady ściąga i gałki. Odłóż na bok szuflady i drzwi.

•Sand meble z grzywny na średnim męstwo papierem ściernym. Szlifowanie pozwoli podstawy farby do uchwytu i obligacji do mebli. Wycierać od kurzu wilgotną szmatą.

•Nałóż czarny farba lateksowa pędzlem lub wałkiem. Rozpylania farb na działa również. Kilka warstw farby mogą być potrzebne do osiągnięcia solidny podkład. Suchej co najmniej cztery godziny pomiędzy warstwami farby.

•RUB brzegi i szczelinach mebli z papieru ściernego, dzięki czemu naturalnego drewna pokazać poprzez. Inne obszary można również szlifowane zmartwiony przetarł wygląd.

•Dodaj Metalic. Lekko zanurzyć szmata do painta i pocierać wzdłuż krawędzi i szczelinach mebli. Lakier metalik wysycha szybciej niż farby lateksowe ze względu na dodatkowe Miki metalicznej płatek i będzie suche w dotyku w ciągu dwóch godzin. Bardzo mało farba jest potrzebne dla ręcznie przetarł wygląd.

•Ochrona meble stosując jasne poliuretanowy klej do gotowego. Zastosowania uszczelniaczem do wszystkich powierzchni poziomych lub cały kawałek. Za pomocą pędzla, wałka lub spray na kawałki. Umożliwić poliuretanu do wyschnięcia na co najmniej 24 godziny przed podłączenie sprzętu do mebli. Ponownie podłącz szuflad i drzwi podczas całkowitego wyschnięcia.