Usunięcie tapety do malowania ścian

Istnieje kilka sposobów na poprawę Twojej przestrzeni życiowej. A jeśli nie masz mnóstwo dodatkowych pieniędzy, można szybko przekształcić swoje miejsca z świeża warstwa farby. Często wiąże się to obraz nad istniejącą farbą. Jednakże jeśli ściany tapeta, musisz usunąć tapetę przed malowaniem. Usunięcie tapety jest nudny. I w zależności od rodzaju tapety, może potrwać kilka godzin, aby zakończyć pracę. Ale wyniki końcowe są warte wysiłku.

Instrukcje

• Przygotowaç odpowiednie strefy. Przed rozpoczęciem pracy, musisz wziąć wszystko ścian i przenieść meble od ściany. Usunięcie tapety do malowania ścian jest brudny praca. Chroń dywan, płytki lub drewniane podłogi szmatką spadku.

•Peel ten tapeta od ściany. Istnieją różne rodzaje tapety i Kalkomania tapeta jest najprostszym do usunięcia. Jeśli masz do czynienia z Kalkomania papieru, użyj szpachlą do życia rogu tapety. Wyciągnąć tapety, dopóki zostanie całkowicie off the wall. Tej metody należy usunąć wszystkie ślady papieru i kleju.

Odkurza tapeta z gąbki. Czy tapeta nie jest Kalkomania, musisz odkręcić klej przed wyjęciem papieru. Napełnić wiadro ciepłą wodą z mydłem. Przy użyciu gąbki, zastosowanie wody do tapet. Oblać tapety. Woda może kapać na podłogę. Jednakże spadek cloth pochłoną nadmiaru płynów. Umożliwić tapeta się moczyć przez około godzinę.

• Rozpoczęcie na szew i usunąć tapetę. Znaleźć szew i Podnieś róg tapety przy użyciu szpachlą. Odklej papier pod kątem 45 stopni. Niektóre obszary będzie odkleić przy niewielkim wysiłku. Za obszary uparty Użyj szpachlą do podnieś papier od ściany, a następnie kontynuować peelingu. Jeśli to konieczne, ponownie mokre tapety i umożliwić papier moczyć przez dodatkowe 30 minut.

•Sterowanie ściany ciepłą wodą. Raz już usunąć tapety ze ściany, moczyć gąbkę w wodzie z detergentem i czyste ściany. To należy usunąć wszystkie ślady papieru lub kleju.

•Sand i premiera ściany przed malowaniem. Jeśli mycie ścian nie usunąć nadmiar kleju lub papieru, Użyj papieru ściernego. Piasku ścianą do gładkiej powierzchni.

• Po co ściany jest całkowicie oczyszczone kleju i cząstkami piasku, nałożyć warstwę podkładu.