Jak wynająć dom partii na dzień w Los Angeles

Jak wynająć dom partii na dzień w Los Angeles

Z jego super Pogoda i nieruchomości Los Angeles to idealne miasto na Wynajem domu. Te wakacje nie koniecznie tylko formę domki wakacyjne, jednak, jak wielu obserwatorów telewizji może świadczyć liczba LA-obszar domy że zysk w mediach i uwagi po prostu ponieważ były one wykorzystywane w reklamie lub strony firmowej sponsorowanych. Chociaż pomysł Wynajem domu na imprezę może wydawać się dobrym pomysłem, kilka prac domowych muszą być wykonane. Powinieneś wiedzieć dokładnie jakie warunki wynajmu będzie, i w zamian, właściciel powinien wiedzieć dokładnie jak masz zamiar korzystania z domu.

Instrukcje

•Sprawdź Craiglist czy właściwości są dostępne dla jak jeden dzień. Te domy obszarze Los Angeles są zazwyczaj wymienione w "Podnajmuje/tymczasowy" lub "Noclegi."

•Skim za pośrednictwem sekcji niejawnych dokumentów lokalnych, w tym "Los Angeles Times", "LA Weekly" i "Los Angeles Daily News." Wiele właściciele i pośredników nieruchomości wyświetli listę właściwości, które są dostępne do wynajęcia. Wiele właściwości są najczęściej dostępne na filmowanie. Jednak jeśli bezpośredni kontakt z nimi masz szansę bycia w stanie przekonać właściciela że monetarily warto byłoby to dla niego otrzymywać mocny opłaty za tylko jeden dzień użytkowania na prywatne przyjęcie.

•Sprawdź części nieruchomości dzielnic, które są notorycznie filmowanie lokalizacji, rzeczywistość telewizyjna domów i inne koncerty i stron, które można natknąć w telewizji. Malibu, Hollywood Hills i Harvard szczyty są jednymi z najbardziej popularnych miejsc, które często wynajem dużych domów, Plaża przodu nieruchomości i kwatery prywatne położone na zboczu wzgórza.

• Odwiedź stronę iRent2U. Zarejestrować się na stronie i przejrzeć wiele oferty wakacje domy, które są do wynajęcia. Ten dobry rzecz około ten umiejscowienie jest to, że obejmuje szeroki wybór miasta. Można rozpocząć wyszukiwanie w Los Angeles i rozwiń go w takim stopniu, w jakim chcieliby Państwo.

•Styk BEB świata, agencji internetowej wypożyczalni, która specjalizuje się w wynajem domów do filmu załogi i osób, którzy chcą wynająć dom za jeden dzień lub nawet kilka miesięcy.

• Odwiedź VRBO (wakacje Wynajem przez właściciela) i wybierz miasto, które chce rzucić wydarzenie. Przejrzeć oferty i skontaktować się z właścicielami bezpośrednio na uzyskiwanie informacji o nieruchomości. Ten dobry rzecz około ten umiejscowienie jest, że zapewnia dokładne właściwości, ich lokalizacji, udogodnień i opłaty na miejscu. To eliminuje wiele z tyłu i do przodu, zazwyczaj będziesz musiał zaangażować się z właścicielem lub brokera.

•Teraz gotów zapłacić w dowolnym miejscu od $500 do $4.000 do zaledwie jeden dzień wynajmu. Sobie też, że twój "jeden dzień" faktycznie może oznaczać więcej jak sześć do ośmiu godzin. Prawdopodobnie nie będzie można się zajmować miejsca zamieszkania na noc. Również może musisz opuścić znacznego depozytu do ochrony domu przed uszkodzeniami, które ponosi jego domu podczas imprezy. Depozyt jest zazwyczaj zależne od terminu Umowy.

Porady & ostrzeżenia

  • Niektórzy właściciele domów nie jak wynajem domów specjalnie dla "strony." Mogą być skłonni do wynajęcia go na ślub, zbiórkę pieniędzy lub określonego typu strony, takich jak czterdziestki urodzinowe lub pięćdziesiątej rocznicy strony, ale pomysł striptizerek multi-million-dollar więc ktoś może "strony" nie brzmi idealny do niektórych właścicieli. Upewnij się, że wiesz dokładnie co to za partia, który chcesz rzucać, ile Goście zostaną zaproszeni, jakiego rodzaju urządzenia będą potrzebne i co wiek grupy firm mających na celu przed przesuwając zapytanie dalej.
  • Upewnij się, że rozumiesz warunki Twojej umowy doskonale przed podpisaniem umowy na kropkowana linia. Jeśli to konieczne, mieć adwokata lub nieruchomości profesjonalne przeczytać umowę przed podpisaniem go. Chcesz mieć pewność że wiesz dokładnie co ty jesteś odpowiedzialny za i co będzie swoją rolę jako hostessa na ten dom.