Kiedy są dojrzałe mojej zielonej papryki?

Zbiorów swojej zielonej papryki u szczytu dojrzałości dla najlepszych teksturę i smak. Te ostre papryki smak świeżości, gdy podniósł w odpowiednim czasie. Niektóre odmiany potrzebują więcej czasu do pełni dojrzewają. Tam jest nie doskonały wzór wiedząc Kiedy papryki są prawidłowo dojrzałe--to wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji smaku.

Zielony dzwon Varieites

Prawdziwe zielony dzwon odmian nie są pełno stawać się płatnym, dopóki nie całkowicie lśniący kolor zielony. Są one zwykle około 3 do 4 cali i czuć zdecydowane i ostre dojrzałe. Większość odmian zielony dzwon zmieni się na czerwony, jeśli w lewo na winorośli po osiągnięciu dojrzałości. Papryka czerwona są dobrze zjeść, ale może mieć miękkie struktury i brak nieco w smaku.

Inne zielona papryka

Wiele innych odmian pieprz są zielone, podczas gdy rosną, ale zwrócić się do jednego z wielu odcieniach gdy dojrzewają. Czasami widać papryki w kolory żółty, pomarańczowy, brązowy lub czerwony. Można zbioru pieprz, gdy to jest zielony i niedojrzałe, ale może mieć więcej smaku i lepsze tekstury, jeśli czekać, aż zmieni on kolor odpowiedni kolor.

Inne wskaźniki dojrzałości

Pieprz odmian są dojrzałe, gdy one łatwo wyciągnąć z roślin. Choć to prawda, mniej szkody powstaje jeśli możesz po prostu cut pieprz z zakładu wyciągając go. Spojrzenie na pakiety nasion dla zbliżone do zbioru dat, jak są dobre wytyczne, kiedy papryki powinna dojrzewać. Rozmiar to kolejny wskaźnik--twój pakiet nasion może również określić przybliżonej wielkości dojrzałych dla odmiany.

Inne zagadnienia

Trwa to dłużej rozwijać kolorowego pieprzu. Dzięki czemu papryka staæ siê do pełnej dojrzałości faktycznie wpływa na wydajność zakładu. Gdy wybierzesz pieprz, chwila to jest wciąż zielony, materiał siewny nie pełni dojrzały, więc zakład produkuje więcej owoców. Jeśli pozwolisz papryki do całkowicie dojrzewają, zakład myśli to jest zrobione i nie potrzebują do rozwoju więcej owoców. Faktycznie więc wybranie zielona papryka, nawet na kolorowych odmian, zwiększa swoje żniwa.