Jak zrobić swój własny skrobi

Jak zrobić swój własny skrobi

Jak zrobić swój własny skrobi.

Instrukcje

•Najczęściej ludzi zakupu skrobi w sklepie spożywczym do celów usuwania zmarszczek z odzieżą podczas prasowania. Jednakże to jest możliwy wobec zrobić twój własny skrobi staroświecki sposób za grosze za dolara. Będziesz musiał użyć kilku pól skrobia kukurydziana, jeśli planujemy za pomocą skrobi do celów prania.

Optymalnå, będziesz potrzebować skrobia kukurydziana, który można kupić w sklepie spożywczym na około $2. Następnie należy wymieszać około 1/2 szklanki skrobi kukurydzianej z ciepłą wodą i posypać hojne kwoty na odzieży co kiedykolwiek chcesz usunąć zmarszczki. Po możesz posypać skrobi płyn można rozpocząć żelaza.

•Finally po wykonaniu telefonu do prasowania z domowej roboty skrobi, a następnie chcesz posypać z zimną wodą i powiesić ubrania jakieś miejsce do całkowitego wyschnięcia. Jak odzież wysycha to usztywnienie i wygląd czysty i ostry z własnej skrobi oczywiście. Większość ludzi zazwyczaj kupić skrobię w sklepie który jest z pewnością łatwiejszy niż tworzyć własne. Jednak dla tych, którzy są ciekawi i nie przeszkadza przy użyciu środków zaradczych domowej roboty dawać ono pewien próbować.