Jak zrobić płytki łazienkowe ze szkła stapianego

Ze szkła stapianego płytki są dobre pierwszy projekt aby rozpocząć uczenie się, jak używać swojego pieca klejenia szkła i zabawy sposób, aby dostosować swoje łazienki podczas przebudowy. Kształt kwadratu podstawowego umożliwia projektowanie kilka płytek lub utworzyć specjalne mural na twój panel prysznicowy z różnych kształtów. Skorzystać z wielu warstw w różnych kolorach do opracowania projektu, posypać linii szklanej frycie w lampach, lub kruszone szkło, lub miejsce szkła podłużnice, cienkie szkło pręty, rysować linie wzoru na bazę lub akcent kolory.

Instrukcje

•Kawalki szkło na dolną warstwę i wszelkie dodatkowe akcent warstw szkła płytki i szlifować krawędzie krótko, jeśli potrzebne do kształtu kawałki szkła i podniesienie poziomu ich bezpieczeństwa obsługi.

•Myj szkło sztuk starannie mydłem i wodą, aby usunąć wszelkie oleju z Szlifierz lub palcami i uchwyt szkła z rękawic po to aby uniknąć odcisków palców na szybie. Oleje można zostawić cienie na szybie, gdy jest topiona.

•Dry szkło, niestrzępiącą się ściereczką lub ręczników papierowych.

•Umieścić warstwą pieca półka papieru na półce pieca tak, że obejmuje ona całą półkę.

• Ustaw kawałek szkła, którego używasz do warstwy dolnej płytki szklane na papier półka pieca. Miejsce kawałek włókna papieru pod to, aby pomóc powietrza unikowej jeśli pęcherzyki są problemem.

• Ustaw inne kawałki szkła używane jako kolory akcentu na dole kawałek szkła aby dopasować swój wzorzec. Za pomocą szklanej frycie w lampach lub szkła podłużnice zwiększenia lub ujęcia planowanego projektu. Używać kleju piecu trzymać te elementy w miejscu, w razie potrzeby. Te materiały można użyć w połączeniu, tak długo, jak mają one te same temperaturowy współczynnik ekspansji (COE).

Ustaw półka pieca zawierające szklane płytki kawałki do pieca i program to harmonogram pełny bezpiecznik, po instrukcje producenta pieca lub własne sprawdzone harmonogram pełny bezpiecznik. Pełny bezpiecznik występuje w około 1450 stopni Celsjusza, ale to jest różna dla każdego pieca. Według Brenda Griffith, który napisał "A Beginner's Guide do pieca-Formed Glass", należy przerwać pełny płaski bezpiecznik tak roztopionego szkła nie slosh na stronach podstawy kawałek i deformować krawędzi płytki.

•Automatycznie pieca i jego zawartość do schłodzenia do temperatury pokojowej przed usunięciem ze szkła stapianego kafle z pieca.

Porady & ostrzeżenia

  • Aby uniknąć powstawania pęcherzyków, Brenda Griffith zaleca ustawienie temperatury ziemi do nie więcej niż 400 stopni Celsjusza, na godzinę lub wolniej.
  • Dla sprawnego, polerowane wygląd ogień całkowicie chłodzony ze szkła stapianego płytki z harmonogramem "ogień polskiej".
  • Zawsze nosić okulary ochronne podczas pracy ze szkłem.
  • Zawsze używać szkła, które jest testowane na zgodność COE. COE jest temperatura która topi się szkła i szkła z różnych COEs stresu i przerwie gdy stopione razem bo one stopić i fajne w różnych temperaturach.