Jak usunąć atrament plamy od wewnątrz suszarki bez Bleach

Jak usunąć atrament plamy od wewnątrz suszarki bez Bleach

Długopis zapomniane w kieszeni może zburzyć spustoszenie w środku suszarni. Należy pióro sprawiają, że przez pralki nienaruszone, to może skończyć się wyciek w suszarni, powodując plamy na ubraniu i na suszarkę do bębna. Podczas gdy wybielacza jest stosowany wobec czysty i usunąć wiele plam, istnieją inne wybory gdy wybielacz nie jest preferowany sprzątaczka. Materiały Znalezione w domu może służyć wobec czysty twój suszarka bęben bez użycia wybielaczy lub innych agresywnych środków chemicznych.

Instrukcje

Odkurza czystą ściereczką z alkoholem. Wycisnąć nadmiar płynu i wymazać wewnątrz suszarki do elektrobębna do usuwania plam atramentu. Jak atrament transfery, zmienić na inną szmatką, dodać więcej alkoholu tarcie i kontynuować wobec wycierać plamy tuszu.

•Dry wewnątrz bębna suszarni czystą ściereczką. Przyjrzyj się uważnie wewnątrz bębna, aby zobaczyć, jeśli pozostają wszelkie plamy tuszu.

•Dampen magiczne gąbki Usuwanie plam. Buff wszelkie pozostałe plamy atramentu wewnątrz swojej suszarki do bębna z gąbki. Wypłukać gąbkę aby usuwać przeniesione atramentu, a następnie kontynuować do szorowania od plamy.

•Spray uniwersalny czyszczenia wewnątrz suszarni. Przetrzeć powierzchnię czystą szmatką, aby usunąć swoje środki czyszczące oraz każdy ostatni ślad tuszu. Suszarka do drzwi zostawić otwarte przez 15 minut, aby pozostawić do wyschnięcia.

Porady & ostrzeżenia

  • Zastępstwo zmywacz do alkoholu do nacierania usunąć atrament plamy z suszarka do bębna.
  • Trzeć masła lub warzyw skrócenie na atrament plamy usunąć i oczyścić masło z spray do czyszczenia.
  • Spray lakier do włosów na małe atrament miejsca w suszarni i uniwersalny środek czyszczący do czyszczenia.