Jak wobec czysty dom po grypie

Jak wobec czysty dom po grypie

Jeśli byłeś chory na zakaźne choroby, to bardzo ważne, aby prawidłowo czyścić Twojej przestrzeni życiowej po tyle dobrze to zrobić. To zapobiega zarazki nadal mieszkać w domu i utrzymuje ich ponownemu zainfekowaniu ty lub ktoś inny chory.

Instrukcje

•Being chory może naprawdę brać życie z Ciebie. Niektóre choroby zakaźne mają zarazki, które mogą żyć długo, tak aby być absolutnie pewny, że nie będzie nawrotu lub że nikt w domu dostanie to, musi oczyścić dokładnie po Ciebie pełni działają ponownie.

•Płyta najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić jest umyć wszystkie pościel, pronto! Nawet twój Pocieszyciel i innych pościel na łóżku. Należy także pamiętać oczyścić swoje poduszki - najlepiej jest czytać instrukcje w tagu. Niektóre poduszki można wyprać normalnie, inne poduszki (np. poduszki z pierza) wymagają specjalnej opieki, jak na przykład pralnia chemiczna.

•Jeden rzeczą, że ludzie często zapominają, aby zrobić to oczyszczać ich termometr po już w gorączce. Upewnij się, że to pronto, albo po prostu usuńcie to i zapomnieć o nim. Najprostszym sposobem, aby zdezynfekować termometr jest po prostu trzymać do końca to w małym szklanym nadtlenku.

• Kiedy jesteśmy na ten temat, kolejną ważną rzeczą do czyszczenia jest szczoteczka do zębów. Zwykle wyrzucamy kopalni całkowicie i dostać pewien nowy jeden, jednak, jeśli masz problemy rozstanie z nim (jak to było zupełnie nowe, zanim zachorował!), może po prostu chcesz trzymać szczoteczkę w niektórych nadtlenku do dezynfekcji również.

•Upewnij się, że wszelkie potrawy, używanego podczas gdy byłeś chory są dokładnie umyć i używać sprayu odkażania i/lub chusteczki w waszej kuchni. Pamiętaj, aby również wykorzystanie dezynfekujące na obszarach powszechnie używane w kuchni, takie jak klamki drzwi lodówka/zamrażarka, Rączki do szafki, itp.

•Around dom w ogóle, to jest dobry pomysł, aby użyć produktu jak Lysol lub innych środków dezynfekcyjnych spray w obszarach, które spędziłeś czas podczas gdy byłeś chory. Może kanapie, pilot, Szafka nocna, itp. Pamiętam tak dobrze, jak to może być pewien raptus bakterii ze względu na korzystne warunki - podjąć odpowiednie kroki w celu dezynfekcji w łazience łazienka.

•Lastly, pamiętaj, inne elementy, takie jak telefon, telefon komórkowy, a może nawet swój samochód (jeśli miałeś do jazdy podczas chorych) może wymagać skoro-przez z dezynfekcyjnym wytrzeć jak również.

Po tych wskazówek w znacznym stopniu zmniejszyć szanse, że będę przekazywać swoją chorobę na kogoś innego lub reinfect się z nim!