Jak przycinać srokaty Weigela

Weigela jest jednym z tych klejnotów ogród, które utrzymuje się na nauczaniu na początku do późnej wiosny. Zakład produkuje nadmiaru Dzwonkowate kwiaty, które są głęboko różowy odcień. Srokaty liści dodaje własny interes z 4 1/2 cali długości owalny zielony liść paski z białym. Zima w niskich temperaturach powodują liści do upadku i zostawić raczej nieatrakcyjne szkielet. Przycinanie wczesną wiosną jest zwykle czas kwitnienia krzewów, ale ten musi zostać oczyszczone, po kwitnieniu. Od czasu do czasu zakład może nabrać na kwitnienie ponownie, jeśli warunki nie są zbyt ciepłe.

Instrukcje

•Prune srokaty weigela po zakończeniu kwitnienia do zachowania w następnym sezonie kwiaty. Usunąć każdy materiał, który jest uszkodzony i zdjąć spędził kwitnie przez wyrzucanie do następnego punktu rośnie.

•Sterowanie wielkości krzewu w razie potrzeby. Wyciąć do jednej trzeciej drewna. Usuń go tuż przed następnym węźle wzrostu lub obrzęk na oddział. Użyj strony Sekatory do tej pracy jak usuwasz koniec wzrostu przede wszystkim, który jest nadal szczupły.

•Identify grube stare laski raz na dwa lub trzy lata. Najstarsze laski są szare i pokryte korą grubszych. Usunąć je z Przycinarki do gałęzi i wyciąć do następnego kawałka drewna. Dokonać cięcia 1/4 cala przed następnym drewna, więc nie jesteś obniżka do materiału roślinnego, które pozostały.

•VLounge pozwala wykonywać, jedna trzecia z najstarszych laski stare, zaniedbane krzewy odmłodzić. Nie usunąć więcej, nawet jeśli wydaje się konieczna. Trzeba będzie usunąć resztę następnego sezonu.

•Kawalki się pędy, które nie kwitną. Ponieważ są cięcia po zakończeniu kwiaty, będą one łatwo zidentyfikować jak będzie nie spędził kwiaty. Te pędy są zbyt stare lub słaby do produkcji kwiatów i ich usunięcie pobudza wzrost nowych, które będą produktywne.