Jak czyścić brudne odtwarzacz CD

Z biegiem czasu odtwarzaczy płyt kompaktowych stają się brudne, powodując muzyką pominąć. Czyszczenie jest wymagana po o co 20 godzin użytkowania. Ale najbardziej nowoczesnego domu odtwarzaczy audio i większość dysków CD ROM nie masz pop-up szczyty, które umożliwiają dostęp do czyszczenia urządzenia. Zamiast tego trzeba będzie czyszczenie dysku, który wprowadza się przez tacę CD.

Instrukcje

• Zakup czyszczenia płyty CD, który wygląda jak płyty CD, ale ma dwa pędzle, które czyszczenia lasera. Ten dysk może służyć do czyszczenia domowych odtwarzaczy audio i dyski CD ROM, które używają tacki. Należy pamiętać, że trzeba będzie specjalne płyty do czystego samochodowych odtwarzaczy CD i dyski CD ROM bez tacki bo czyszczenia Odśnieżarki może utknąć w urządzeniach eksmitować mechanizmów. Uzyskać więcej informacji na temat czyszczenia dysków zobacz "Zasoby" na dole tej strony.

• Otwórz tacę CD i włóż czyszczenia ze strzałkami w prawidłowym kierunku. Niech czyta CD gracz. Jeżeli płyta nie uruchomi się automatycznie, naciśnij przycisk play.

• Niech gra CD przez 15 sekund. Dźwięk nie wyjdzie, ale jak CD kręci, jego szczotki czyszczenia kurzu wyłączania lasera. Naciśnij przycisk stop, jeśli dysk CD nie automatycznie uczyni to w ciągu 15 sekund. Wyjmij dysk CD i zapisać go do swojego następnego czyszczenia.