Jak szeroki kieszeni Rod zasłony powiesić

Szeroki kieszeni pręt zasłony przeznaczone są do powiesić na karnisz 2-calowy. Daje to wygląd bardziej znaczące, dostosowane do tych zasłon dorywczo. Kieszeń jest dopasowywany do dopasowanie ściśle wokół karnisz. Szeroki Karnisze wracamy do ściany na każdym końcu. Pozwala to zasłony całkowicie obejmuje ramy okna i zapewnia optymalną kontrolę światła po obu stronach okna. Zasłony szerokie kieszeni nie poruszają się po pręt łatwo, więc ten styl jest najlepszy do zasłon, które będą nie być często otwarte i zamknięte.

Instrukcje

•Measure długość zasłony z hem do górnej kieszeni pręt. Oznaczać to odległość od podłogi po prostu poza ramy okna.

•Umieścić, jeden z uchwytów, które przybyły z karnisz o ścianę z góry dotykając znacznika. Oznaczyć położenie otworów z ołówkiem. Zrobić to samo, po drugiej stronie okna.

•Drill otwór na wkręt kotwice na każdym znaków. Funt w śrubę kotwice przy pomocy młotka. Wkręcić śruby i powiesić nawiasie na nich.

•Wyciągnąć karnisz od siebie i wykonywania prostych stron poprzez kieszeni w zasłony. Pociągnij w dół na zasłony, aby wyprostować w kieszeni.

•Umieść pręta razem i zawiesić go na wsporniki. Pociągnij strony kurtyny do ściany na każdej stronie. Dostosować gromadzi na zasłony, dopóki nie są one nawet.