Informacje na temat blokada wybrać narzędzia

Lockpicking'u może być ciekawe i pożyteczne hobby dla tych, którzy mają czas i cierpliwość, aby inwestować w to. Nadal wyboru ekspertów blokada jest tylko tak dobry jak jego zrozumienie jednostki, i aby w pełni zrozumieć lockpicking'u, to najlepiej wiedzieć, jakiego rodzaju narzędzia pracy z.

Jak zablokować wybiera pracę

Picki polegać na napięcie i finezji do otwierania zamków. Ten podstęp jest zastosowanie napięcia do blokady podczas pchania wszystkie przewody wewnątrz blokady w górę. Skoro Wszystkie piny są w miejscu, będzie być w stanie otworzyć zamek.

Podstawowe Lock Pick narzędzia

Podstawowe blokady podnoszenia narzędzia obejmują hak, Grabie i diament.

Hak jest prostym narzędziem, które jest w kształcie dokładnie, jak to brzmi. Hak jest długi, cienki kawałek metalu, który jest używany do pchania się szpilki blokada indywidualnie, co czyni go bardzo precyzyjne narzędzie.

Rake jest znacznie mniej zaawansowane od haka. Aby korzystać z hakiem, po prostu przesuń go wzdłuż szpilki, mając nadzieję, że to będzie wcisnąć w miejsce więc można otworzyć zamek.

Picków diament są uniwersalne, jak one umożliwiają zarówno push szpilki indywidualnie, jak również wykorzystanie technik prowizji. Bardzo często okazja, to daje użytkownikowi najlepsze z obu światów.

Potrzebny będzie również klucz napięcie. To jest używany do zastosowania napięcie do blokady, więc szpilki pozostanie w miejscu pracy wybrać blokada. Bez klucza napięcie szpilki po prostu spadnie powrót na miejsce, i blokada byłoby niemożliwe do odbioru.

Różne narzędzia dla różnych blokad

Biorąc pod uwagę, że wszystkie blokady są różne, ważne jest, aby zrozumieć, że trzeba będzie inny zestaw narzędzi w zależności od blokady, pracujesz z. Na przykład Pobieranie blokady na samochód wymaga inny zestaw narzędzi niż kłódką lub blokada drzwi, bo to jest w innym stylu.

Jak nauczyć się sztuki ślusarska, będzie rosnąć, aby zrozumieć, jakie narzędzia działa najlepiej, blokady, które. Musisz nauczyć się wolą niektórych narzędzi w niektórych sytuacjach, co jest coś, co będzie pochodzić z czasu i praktyki.

Alternatywne Lock Picking narzędzia

Alternatywy zawodowej ślusarska narzędzia obejmują spinacze, spinkami, małe Śrubokręty i inne małe, długich metalowych urządzeń. Chociaż nie jest tak łatwe, jak za pomocą zestawu narzędzia specjalnie przeznaczone do podnoszenia blokad, mogą być skuteczne---, zwłaszcza jeśli jesteś dobrze wyszkoleni w sztuce lockpicking'u i mieć wystarczająco dużo umiejętności i techniki, aby wiedzieć jak skutecznie korzystać z tych urządzeń.

Ostrzeżenie

Za pomocą blokady wybiera dla złośliwych działań takich jak jest nielegalne, włamanie do własności innych osób. Należy pamiętać, że prawa dotyczące ślusarska narzędzi różnią się od stanu, więc zrobić kilka badań i nauki prawa własnego państwa przed iść i kupić lub zrobić swój własny zestaw narzędzi. Zazwyczaj można znaleźć te informacje poprzez kontakt z Twojej lokalnej policji, rozmowie z prawnikiem lub wyprawa do lokalnej biblioteki.

Pamiętaj, że posiadanie ślusarska narzędzia często uważane jest za taki sam jak posiadanie innego rodzaju narzędzie włamania (takich jak Łom), więc nie jest to zalecane, że można je nosić w kieszeni z tobą gdziekolwiek jesteś.