Style Stiffel lamp

W pierwszych dniach Lampa elektryczna lampy zostały wykonane tylko w celach użytkowych, i to było zapewnienie światła po zmroku. Nie myśl, że estetyka został oddany do konstrukcji lamp. Lampy Stiffel została założona przez Ted Stiffel, który zamierzał zrobić jakości lampy, które dodaje więcej niż tylko światła do pokoju. Jego projekty lampy zostały trendy, ponieważ po raz pierwszy zostały wykonane w 1932 roku. Stiffel lampy nadal do dziś te jakości designerskimi lampami.

Lampy podłogowe Polak

Jednym z najbardziej popularnych lampy wykonane przez Stiffel w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych była Lampa podłogowa Stiffel Polaka. Lampa składał się z Polaka z stożkowa lampy mocowane do niego. Polak rozciąga się od podłogi do sufitu i miał napięcia sprężyny do utrzymać go w miejscu. Stożek w kształcie lampy może wskazał w dowolnym kierunku oświetlenia w pomieszczeniu. To było bardzo wczesną wersję oświetlenie dróg. Stiffel sprawia, że wersje te lampy są dzisiaj. Oni również różne lampy podłogowe wykonane z jednego Polaków, które albo rozszerzyć prosto z jednego świata na górze, lub łuk, z jednego świata na koniec zakrzywiona Polaka. Oba style są przymocowane do podstawy cokołu.

Lampy w stylu Tiffany

Stiffel sprawia, że lampy witrażowe bardzo podobne do lampy w stylu Tiffany, lampy podłogowe, lampy stołowe i biurko Lampa style. Wspaniałe kolorowe odcienie iść z niemal każdego wnętrza. W przeciwieństwie do wielu Tiffany imitacje, którego szkło jest tak gęsty, odcienie ledwo niech światło przez Stiffel odcień szkła jest wykonana tak światło pochodzi przez szkło i akcentuje kolory. Detal witraże sprawia, że każdy odcień dzieło sztuki. Stiffel oferuje lampy te dziś w stylach identyczne do tych z antyczne lampy u dziadków domy.

Lampy artystyczne Era

W erze sztuki i rzemiosła Stiffel produkowane grube kwadratowe lampy, które są dziś uznawane za przedmioty kolekcjonerskie. Minimalistyczny design ta światło sprawia, że nadaje się do najbardziej każdego wnętrza. Kolory są wyciszone, w większości odcieniach brązu i beżu. Stiffel lampy oferuje podobne lampkę dziś ów przyjechał w bardziej ozdobne, ale nadal wyciszony, kolory.

Kolekcja metali szlachetnych

Stiffel z metali szlachetnych collection oferuje lampy wykonane z metalu z szklanych kul jako odcienie. Ta kolekcja składa się z lampy podłogowe, tabela i biurko. Szkło matowe globusy góra kilka świateł; inni mają kolorowe odcienie szkła. Metal odtwarza patyna firmy starszych lampy w szarawy lub węgiel wyblakły wygląd.