Jak wynająć Core Aerator

Jak wynająć Core Aerator

Aeratory rdzeń ma kolce, które odebrać wtyczki gleby i wpłacić je na powierzchni. To rozluźnia glebę i sprawia, że łatwiejsze do wody i składników odżywczych, aby dotrzeć do korzeni trawy. Kiedy zrobić raz lub dwa razy w roku, wynik jest zdrowsze, grubsze murawy. Rdzeń aeratorów może nabyć lub usług trawnik będzie napowietrzać trawnik dla Ciebie. Ale dla większości właścicieli najtańszy sposób napowietrzać trawnik jest do wynajęcia aeratora rdzenia.

Instrukcje

•Rent rdzenia aeratora po deszczu lub wody trawnik dokładnie dzień przed wypożyczeniem jeden. Gleba powinna być gazowane, gdy wilgotny, nie twarde i suche.

•Wyjąć skały i inne zanieczyszczenia z trawnika przed wypożyczeniem aeratora.

•Estimate wielkości trawnika. Większość aeratorów do wynajecia w odstępach pół dnia. Personel w kasie wynajem powiedzieć, jak długo należy czekać na napowietrzać trawnik. Większość miejskich trawników mogą być łatwo napowietrzane w pół dnia.

•Bezpieczny ciężarówki i przyczepy do ciągnięcia napowietrzacz. Rdzeń aeratorów ważą około 250 funtów i nie mieoci się w samochodzie. Również poprosić znajomego lub dwa, aby pomóc rozładować napowietrzacz, kiedy wrócisz do domu.

•Wiele krajowych dom i ogród sklep sieci, takich jak Home Depot i Lowes, wynajem rdzeń Aeratory, a także wiele narzędzi wypożyczalniach. Ceny są różne, ale spodziewać się zapłacić w zakresie 20 dolarów na godzinę, od 2010.

Porady & ostrzeżenia

  • Rdzeń Aeratory są ciężkie maszyny, które wymagają siły do manewru. Należy wziąć pod uwagę, jeśli są wystarczająco silne, aby obsługiwać maszyny przed wypożyczeniem jeden.