Co czyni otwory wentylacyjne Podbitki na poddaszu

Co czyni otwory wentylacyjne Podbitki na poddaszu

Otwory wentylacyjne Podbitki rysować chłodnego powietrza na strychu. Te otwory pasywne pozwalają Chłodnica powietrza do ciepłych poddaszy. Co czyni te otwory wentylacyjne Podbitki jest tak łatwe, jak pomiar i cięcia otwór poprzez swoje poddasze Podbitki. To trwa kilka Podbitki do odbytu na poddaszu średniej wielkości. Obszar jednego ościeżnic można dać upust będzie wyraźnie oznaczona jako wolna powierzchnia wentylacji lub NFVA, na opakowaniu wentylacyjne Podbitki. Dokładnie zmierzyć i zaplanować swoje Podbitki odpowietrznik odstępy pomieścić wszystkie niezbędne jednostki.

Instrukcje

•Examine Podbitki z wewnątrz poddasza. Usunąć wszelkie przeszkody. Zmierz odległość między krokwie, lub jakichkolwiek innych przeszkód jak ościeżnic belek, na przykład. Pomiarów.

•Podstawa poza pod spodem podbicia. Wyprostowany drabiny, jeśli to konieczne uzyskać dostęp do Podbitki. Poniższe wskazówki bezpieczeństwa drabina wyliczane w "Top Porady dla drabiny i drabiny bezpieczeństwa" w sekcji zasoby tego artykułu.

•Możliwość ustawienia rejestracji pierwszego podbicia upust na jednym końcu podbicia, co najmniej 3 cali od krawędzi. Wybierz miejsce, że nie będzie żadnych krokwie dachu, aby zoptymalizować przepływ powietrza nakładki. Przyłóż wentylacyjne Podbitki podbicia. Centrum to między krawędziami podbicia. Zmierz odległość między krawędzią wentylacyjne Podbitki a podbicia w kilku punktach. Spójne odległości zapewnienia, że wentylacyjne Podbitki jest prosto i wyśrodkowany.

•Trace zarys wentylacyjne Podbitki na Podbitki, ołówkiem tłuszczu.

•Measure odległość od krawędzi zewnętrznej Podbitki do krawędzi listwy wentylacyjne na wszystkich czterech stronach wentylacyjne Podbitki. Za pomocą tych pomiarów zarys obwodzie listwy wentylacyjne Podbitki na Podbitki wewnątrz zarys wentylacyjne Podbitki, wprowadzonych w kroku 4.

• Linii linii kredy się z krawędzi konturu listwy odpowietrznik ościeżnic, wprowadzonych w kroku 5. Uruchomienie linii kredy długości ościeżnic. Upewnij się, że to jest proste. Przyciągaj linii kredy. Powtarzaj z przedniej krawędzi konturu listwy wentylacyjne Podbitki. Efektem końcowym będzie dwie równoległe linie biegnące wzdłuż podbicia.

•Drill otwór w centrum pierwszy zarys wentylacyjne Podbitki. Taśma pomiarowa przez otwór do pomiaru grubości podbicia wątku. Wstaw wieszak wygięty do dołka, aby wykryć położenie pierwszego krokwi. Oznaczyć przybliżone lokalizacje krokwi poza podbicia, za pomocą pomiarów wziął w kroku 1.

•Mark stanowiska inne otwory wentylacyjne Podbitki. Miejsca na otwory wentylacyjne Podbitki w żądanej odległości. Nie należy umieszczać wszelkie otwory wentylacyjne Podbitki bezpośrednio na krokwie. Linii kredy, wprowadzonych w kroku 6 stanowią długie krawędzie otwory wentylacyjne Podbitki, będzie wyciąć. Zmierz długość pokrywę wentylacyjne Podbitki. Zrobić dwie prostopadłe linie między linii równoległej do wyznaczenia lokalizacji każdego wentylacyjne Podbitki. Użyć placu cieśli do upewnij się, że linie są idealnie prosty i prostopadły. Znak "x" w każdy otwór odpowietrzający podwieszony do odróżnienia otwory odpowietrzające i przestrzeń między sąsiednimi otwory odpowietrzające.

•Kawalki się, otwory wentylacyjne Podbitki. Wykorzystanie mocy Piły do cięcia wzdłuż. Dostosować ostrze potęga Piły do cięcia około 1/8-calowe głębiej niż grubość podbicia, mierzona w kroku 7. Użyciu wyrzynarki do cięcia krótkie końce wentylacyjne Podbitki.

•Umieścić podstawę każdego Podbitki upust nad jego otwór odpowietrzający odpowiednich. Centrum listwy wentylacyjne nad otwór. Wiertła wkrętów do otworów na śruby w vent.

Porady & ostrzeżenia

  • Miara dwa razy, zanim można przeciąć.
  • Nosić okulary i maskę przeciwpyłową podczas piłowania.