Domowe kamery Dolly plany

Domowe kamery Dolly plany

Dolly aparatu jest toczenia dodatek do statywu, który ma aplikacje dla zarówno wideo i fotografii. Nadal fotografów można użyć wózkiem aby uzyskać kolejne szczegółowe zdjęcia podmiotu bez zmiany płaszczyzny pionowej, z którego obiekt jest fotografowany. Fotografów wideo można użyć aparatu wózkiem dobre śledzenie materiały wideo na temat.

Metoda

Najbardziej niezawodny aparat Dolly jest utwór dolly. Utwór wózki są używane w okrągłym konfiguracji aby uzyskać materiał 360-stopnia tematu dla filmów, telewizji lub teledyski. Śledzenia wózki są również używane w prostej linii do wrażenie ruchu, z punktu widzenia przedmiotu. W przeciwieństwie do obciąże-wózki, które składają się z platformą na kółkach, wózkiem śledzenia składa się z dwóch części: platforma i szyny.

Materiały

Wózkiem domowe śledzenia mogą być tworzone dla bardzo mało pieniędzy, za pomocą części znaleźć w każdym sklepie sprzętu. Części te obejmują rury PVC, kółka, kąt żelaza i złom sklejki. Dobre przykłady kółka to rolki lub inline skate koła i kółka maszyna. Wkrętarki akumulatorowej lub wiertarka z krzyżakowy nieco, wkręty, śruby przewozu i małe klucze są niezbędne do mocowania kółka do kątownika i sklejki.

Proces

Do utworzenia platformy dla Twojej dolly, dołączyć kątownika do postaci dwóch utworów w dół na stronach platformy sklejki z drewna śruby. Śruby kółka do wszystkie kąty zewnętrzne z kątownika do utworzenia koła, które toczą wzdłuż ścieżki, a nie płaskiej powierzchni. Maszyny klasy kółka są bardziej pożądane niż ogrodnictwo kółka, ponieważ łożyska wysokiej jakości daje bardziej płynne ruchy mniej gwałtowne zdjęć śledzenia. Montażu ciężkich rur PVC do utworów, tak, że zmieści się wewnątrz i jest większy niż rowek utworzone przez kółka. Okrągły zdjęć śledzenia montaż utworów PVC, tak, że śledząc jest krótszy niż zewnętrzny Tor. Za długie proste utwory montaż PVC w linii równoległych.