Jak sadzić odkryty ogród ziołowy

Ogrody warzywne dać latem długie zbiorów do kuchni. One rzadko rośnie samotnie, choć. Zioła i wieloletnich wymagają samo słońce, warunków glebowych i temperatura latem owoców i roślin warzywnych i rosnąć jako cenne towarzyszy większy ogród. Wiele ziół odparcia owadów i szkodniki, aby zabezpieczyć większych roślin warzywnych. Zmierzyć się drugi ogród ziołowy, aby uruchomić, gdy mróz wyciągów i nocy temperatura osiąga 65 stopni F na wiosnę. Roczne zioła są wrażliwe mróz i wymagają ciepłe sezony wegetacyjne.

Instrukcje

•Measure na 10 do 20 metrów kwadratowych powierzchni na ogród ziołowy. Wybierz witrynę z pełnym słońcu i dobrą cyrkulacją powietrza. Większość ziół potrzebują co najmniej sześć godzin pełne słońce każdego dnia rosną i ich smaczne liście.

•Amend gleby przez cały ogród ziołowy. Przewróć góry 10 centymetrów gleby, usunąć skały i chwasty, a nawet wysokie i niskie miejsca. Zioła potrzebują szybkiego odwodnienia i dobre powietrze ruch rośnie. Mix 3 do 4 cali organiczne kompostu do uprawianej gleby dać zioła bogate, luźne i wilgotne gleby. Nie dodać nawozu; smak zioło rośnie słaby z zbyt obfite odżywianie.

•Plant wspólne roczne zioła jak bazylia, oregano, tymianek, mięta, rozmaryn, anyż, pietruszka, koperek i szczypiorek i wybierz swoje ulubione indywidualnych kuchni. Plant każdy herb w specyficznych dla odmiany odstępy i należy pamiętać, że niektóre zioła lepiej jako nasiona. Sadzić nasiona lub sadzonki każdej odmiany dla spójnego zbioru przez lata dwa do trzech.

•Wskaźnik ziół ogród z 2 cale wody co tydzień aby utrzymać stale wilgotne gleby. Położyć 1 cal ściółka organiczna nad ziemią do ochrony zioła od chwastów i suszenia.

Porady & ostrzeżenia

  • Zbiór ziół przez cały sezon. Odcięte kawałki liści, ale pozostawić rośliny nadal rośnie.
  • Większość ziół nie w mróz i rosną tylko jako rośliny jednoroczne.