Jak wybielić Bed żelazko

Jak wybielić Bed żelazko

Wybielanie jest jeden sposób, aby dać fragment stare, przestarzałe meble nowy wygląd. Zwykle znaleźć na drewno i cegła jest możliwe do zastosowania to zakończyć do żelaza. Jason Alex, specjalistyczne farby w Home Depot, mówi "proces jest dokładnie taka sama jak w przypadku drewna, ale zamiast zmieniłaby materiałów do metalu szczególnych". Różnice w Syntez zmieni również gotowego produktu, "z techniką Mleko wapienne na drewno, które chcą zobaczyć wskazówkę dotyczącą drewna ziarna pod plamę, wiem, że z żelaza co widać zamiast ziarna jest żelazo", mówi Alex.

Instrukcje

Kropla •lay tkaniny w miejscu dobrze wentylowanym pracy. Usuń wszystkie pokrycia łóżku z łóżka i przenieść łóżko na szmatką spadku.

•Umieścić maska bawełny i okulary na twarzy, aby ograniczyć ekspozycję na metal piasek. Lekko piasek powierzchni do malowania z metalu męstwo drobnego papieru ściernego. To otwarcie powierzchni i dać coś złapać na plamę. Jeśli są szlifowania powierzchni, aby usunąć inne farby wcześniej cięższych metali papier piasek będzie szybsze rezultaty. Roboczych od dolnej do górnej części łóżka ograniczy ilość metalu piasku trzeba pracować przez.

•Użyj czystą, wilgotną szarpie za darmo szmata do wycierania powierzchni i usunąć wszelkie cząstki pyłu metali. Umożliwić łóżko do całkowitego wyschnięcia przed zastosowaniem plamę.

•Użyj 1-calowy Pędzel do malowania łóżko z plamy wapienne, upewnij się uzyskać w pęknięć i szczelin. Może chcesz niektóre wytrzeć plamę off po minutę lub dwie, aby dać dodatkowy efekt życia. Jeśli stosowanie więcej niż jedną warstwę farby pozwolić każdy herb całkowicie wyschnąć przed nałożeniem innego.

•Automatycznie powierzchni do wyschnięcia na co najmniej 48 godzin przed przeróbka łóżko z pościelą.

Porady & ostrzeżenia

  • Zawsze pracować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Umożliwić łóżko do suchej co najmniej 48 godzin przed snem na to ponownie. Stosuje się farby w grubości warstwy spowoduje zauważalne kapie na metalu.